Jump to content
Guest Benji

СЛИКЕ ОД БЕЛГРАДЕ

Recommended Posts

Guest Benji

It looks cool meeting ,and verry nice Honda's :D .You'r Wellcome in our Honda nacional days 8,9,10 -june,i hope to see you there :lol::(:punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

ай хейт ю ;) ..........very nice meeting-honda+dinner+dance=heaven ;) ..........кога ще ги стигнем браточките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай хейт ю ;) ..........very nice meeting-honda+dinner+dance=heaven ;) ..........кога ще ги стигнем браточките :)

Не знам . Бая са напред с материала !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай хейт ю ;) ..........very nice meeting-honda+dinner+dance=heaven ;) ..........кога ще ги стигнем браточките :)

 

Не знам . Бая са напред с материала !

 

 

Ще я видим тая работа на националната. Публикувано изображение ;)

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

^братле,като гледам всичките им коли на куп са по-млади само от мойта кочина:)в такъв смисъл са напред с материала;)некакъв Акорд Тайп Р,некви нови кочини....а ние само сивици и дърти прелюди/акорди имаме;)те като дойдат явно ще се чувстват като в музей на хонда-яко ретроспекция на историята на марката;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......Тия май вече са били в Евросъюза :);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посабрали са се хората.... има и някои друго купе и прелюд, които са по старички, ама са малко ;) Ние пък ще им покажем предимно такива ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Oh my god, that is what I call a meating... I suppose it is a national one? Nice models, and especially... mostly TypeRs. We are thinking that you should come see our meetings /you'll eat less maybe/ ;)Яко тайп арове, яко новички колички, но нито една с тунинг не видях. Да не им е забранено? :) Може да направим някаква обща среща - на границата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така братоци,добри неща показвате. :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^братле,като гледам всичките им коли на куп са по-млади само от мойта кочина:)в такъв смисъл са напред с материала;)некакъв Акорд Тайп Р,некви нови кочини....а ние само сивици и дърти прелюди/акорди имаме;)те като дойдат явно ще се чувстват като в музей на хонда-яко ретроспекция на историята на марката;)

Old school RULEZ!!!!!!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

мнооооооооооооооооогооооооооо яко е било!!! момчетата знаят какво правят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Винаги са били по-добре от нас,и американски бомби ги биха и пак са по-добре "мамка им сръбска"А този LEVEL3 май е пуснал снимките само да ни дразни,к'во мислите а ;)

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

мамка им сръбска

Недей така човек. Не насаждай омраза между нас. ;) Прави им чест на хората, че ни поканиха на срещата си. Аз бих казал не мамка им сръбска а мама ни българска. За всичко сме си виновни сами. Че хората си работят здраво и не краднат като нас не дей да завиждаш. Докато не се чукнем по главата ще сме си последна дупка на кавала. :bg:П.П.Аз съм работил с много Сърби и мога да кажа че са мното точни хора и големи пичове. Много повече от нас. Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще ги стигнем колеги ?! :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще ги стигнем колеги ?! :):(

Когато стигнем хамериканците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на братоците хапка пийка и веселийка на вискооко ниво :(:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж ти брачата срби ква убава срещичка са си спретнале...бах!! очичките ми паднаха в този Type R.Еххх що млади хубавици, що нещо.......ей верно ако тия 'земат да се дигнат до България ще дойда на тази среща и аз да видя малко 'арни возила....пък що не и няккоя и друга балканско-съседкса дръпка..... :( яко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rammkopf

Браво на момчетата! :( Сбор за пример!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина страшен купон са направили, това им е в кръвта на братята сърби :) . Може би е редно да закачим важна тема с линкове към братски организации като сръбския клуб (http://www.hondaclub.co.yu/), гръцкия (http://www.hondaclub.gr/ - началната страница е убиец :) ), хонда клуб Близък изток (http://www.hondaclubme.com/homе). :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...