Jump to content
ivan047

Боядисване

Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам за съвет къде мога да закарам да ми боядисат хондата и колко би струвало евентуално цялостно боядисване.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Места много, качествени места, много много малко.


Цялостно е в диапазона от 1000 до 3000.

 

Мога да дам мнения за следните места:

 

1. Герман сервиза се казва Авто-Си, правят всякакви коли, моето ауденце едно време беше по доверен сервиз като те трябваше да правят броня, преден капак преден десен калник, доплатих за ляв калник проблемите бяха:

- шупли по капака, странна грапавина по калниците, бронята беше подарена.

 

2. Ивал Ауто - бул. Ломско Шосе 261 или нещо такова, те са красавците имащи честта да боядисват хондата ми, по каско правика броня и цяла лява страна, аз доплатих за покрив. По спомен 150 лева нещо такова беше, всичко без тавана е направено страхотно няма разлика нито в цвят нито в нищо дори онази перленост са я докарали, покрива е друга бира, колата е градушкова и у Швицерландия не са 'сменили' тавана а са си го правили, съответно кит до смрът, кит-а се пукнал на 2-3 места ии това ме накара да платя да го правя, това го правих по спомен Май месец днес сме Октомври - 2 шупли много подобни имам на тавана който те правиха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, GeorgiD написа:

Места много, качествени места, много много малко.


Цялостно е в диапазона от 1000 до 3000.

 

Мога да дам мнения за следните места:

 

1. Герман сервиза се казва Авто-Си, правят всякакви коли, моето ауденце едно време беше по доверен сервиз като те трябваше да правят броня, преден капак преден десен калник, доплатих за ляв калник проблемите бяха:

- шупли по капака, странна грапавина по калниците, бронята беше подарена.

 

2. Ивал Ауто - бул. Ломско Шосе 261 или нещо такова, те са красавците имащи честта да боядисват хондата ми, по каско правика броня и цяла лява страна, аз доплатих за покрив. По спомен 150 лева нещо такова беше, всичко без тавана е направено страхотно няма разлика нито в цвят нито в нищо дори онази перленост са я докарали, покрива е друга бира, колата е градушкова и у Швицерландия не са 'сменили' тавана а са си го правили, съответно кит до смрът, кит-а се пукнал на 2-3 места ии това ме накара да платя да го правя, това го правих по спомен Май месец днес сме Октомври - 2 шупли много подобни имам на тавана който те правиха ;)

 

За моята хонда акорд 2009 седан колко би струвало цялостно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драгичево - Колор Стил! Работя с тях от 10ина години и са много  добри. Познавам и собственика - страшен пич. Записванията са за месец - два напред. Малко е далеч, но си заслужава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...