Jump to content
V-tec

Месечна среща 29.04.07

Recommended Posts

аз си полаках ама гледах да издържа до нас че да не ми се смеят хората :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам за закаснението,но цял ден обикалях сф.. :P ето линк: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=12...w=1&photo=1евала колеги за подобренията много мерак,много труд! :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За клипчета ме търсете в скайп, никът ми е същия! За съжаление нямам, къде да ги кача :D

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено беше екстра и аз дойдох за сефте но ще съм от редовните за напред :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя голф, да не би да е същия дето ни тормозеше преди половин година заедно с една астра комби? Да не се е завърнал пак. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TheDevilTwin евала братле добра работа...... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя голф, да не би да е същия дето ни тормозеше преди половин година заедно с една астра комби? Да не се е завърнал пак. ;)

Сори не съм бил аз. ;)10x за видеото на TheDevilTwin Редактирано от vanyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве не знам ама като победи хондата и сърцето ме заболя... направо тия хонди са ми влезнали под кожата много яко ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама това голфче е леко 150 кончета. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
имам въпрос ...относно "Prelude BB2 & Civic EG4 (златист)" BB2 e 2,3 160коня ?... EG4 е 1,5 16v ? ...или нещо не съм схванал ? наистина ли прелюда не може да дръпне D15? к'во става тука ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам въпрос ...относно "Prelude BB2 & Civic EG4 (златист)" BB2 e 2,3 160коня ?... EG4 е 1,5 16v ? ...или нещо не съм схванал ? наистина ли прелюда не може да дръпне D15? к'во става тука ? :)прелюда е автоматик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам въпрос ...относно "Prelude BB2 & Civic EG4 (златист)"

BB2 e 2,3 160коня ?... EG4 е 1,5 16v ? ...или нещо не съм схванал ?

наистина ли прелюда не може да дръпне D15? к'во става тука ? :)

прелюда е автоматик.

:) имам EG4 ... възнамерявам да си взимам BB3

...нещо се замислих ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аве не знам ама като победи хондата и сърцето ме заболя... направо тия хонди са ми влезнали под кожата много яко :):)

E нямаше как бате :). Все пак емблемата само не прави колата да лети . Голфа е 2.0 150 кончета , а хондата 1.4 90кончета може би малко отгоре.Мен ме е малко яд по-скоро ,че не се представих по-достойно . Ама с новия сетъп тръгванията ми бяха трагични .Единственото що годе прилично тръгване ми беше срещу златистата EG4 и тогава победих даже, но клипчето го няма /Shefa го е снимал иначе, гледах го/.Затва не успях да спя цяла нощ и вчера ходих на Бояна да тренирам тръгвания .... сега всякаш е малко по-добре , но това ще си проличи на следващата месечна ако са там същите коли пак да се направят проби ;) Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аве не знам ама като победи хондата и сърцето ме заболя... направо тия хонди са ми влезнали под кожата много яко :):)

E нямаше как бате ;). Все пак емблемата само не прави колата да лети . Голфа е 2.0 150 кончета , а хондата 1.4 90кончета може би малко отгоре.Мен ме е малко яд по-скоро ,че не се представих по-достойно . Ама с новия сетъп тръгванията ми бяха трагични .Единственото що годе прилично тръгване ми беше срещу златистата EG4 и тогава победих даже, но клипчето го няма /Shefa го е снимал иначе, гледах го/.Затва не успях да спя цяла нощ и вчера ходих на Бояна да тренирам тръгвания .... сега всякаш е малко по-добре , но това ще си проличи на следващата месечна ако са там същите коли пак да се направят проби ;)
дам прав си че емблемата не прави колата :) аз вярвам в тебе че ще се справиш по-добре другия път :) Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете коя ХОНДА имате в предвид 4е е паднала от голфа ?????С голфредито има6е два старта с ЦРХ 4ето а е ка4ен само един !!Дали е вазможно от някаде да намерим и втория ?? МЕРСИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам въпрос ...относно "Prelude BB2 & Civic EG4 (златист)"

BB2 e 2,3 160коня ?... EG4 е 1,5 16v ? ...или нещо не съм схванал ?

наистина ли прелюда не може да дръпне D15? к'во става тука ? :)

Вгледай се в обозначението под надписа "Prelude": ЦЪК

 

Ето ти и снимки на двигателя: ЦЪК ЦЪК

 

Както се изказват някои хора - важна роля играе не само колата, но и задкормилното устройство :)

 

Извинете коя ХОНДА имате в предвид 4е е паднала от голфа ?????

С голфредито има6е два старта с ЦРХ 4ето а е ка4ен само един !!

Дали е вазможно от някаде да намерим и втория ?? МЕРСИ

Само този старт с Голфа съм снимал - втория старт само го гледах и CRX-а би с по-голяма преднина!

Иначе тройката записа победи срещу осмата генерация (по необясними за мен причини!?!) и Сивика на Rust - и двата старта са документирани от мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се изказват някои хора - важна роля играе не само колата, но и задкормилното устройство :blink: Би ли пояснил? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се изказват някои хора - важна роля играе не само колата, но и задкормилното устройство :blink: Би ли пояснил? :cool:

Ами то не е ли повече от ясно - шофьора (нищо лично)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве не знам ама като победи хондата и сърцето ме заболя... направо тия хонди са ми влезнали под кожата много яко :cool::blink:

E нямаше как бате :P. Все пак емблемата само не прави колата да лети . Голфа е 2.0 150 кончета , а хондата 1.4 90кончета може би малко отгоре.Мен ме е малко яд по-скоро ,че не се представих по-достойно . Ама с новия сетъп тръгванията ми бяха трагични .Единственото що годе прилично тръгване ми беше срещу златистата EG4 и тогава победих даже, но клипчето го няма /Shefa го е снимал иначе, гледах го/.Затва не успях да спя цяла нощ и вчера ходих на Бояна да тренирам тръгвания .... сега всякаш е малко по-добре , но това ще си проличи на следващата месечна ако са там същите коли пак да се направят проби ;)
защо трябва да чакаш следващата месечна за проби, когато направиш промяна и имаш нужда от тестване аз съм на среща, щом е за идеята и подобренията на Хонда :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо трябва да чакаш следващата месечна за проби, когато направиш промяна и имаш нужда от тестване аз съм на среща, щом е за идеята и подобренията на Хонда :P

Aми защото булгарплод ми е дооста далеч , а пък не знам дали за Бояна ще има мераклии :blink:Радвам се за ентусиазма и благодаря :cool: . Ако ти е удобно ще отидем скоро време да се попускаме и да помъдруваме кое как и защо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust
Отговорено (Редактирано)

когато направя суапа искам да ги пробваме двете. Искам да видя като настроят газовата дали ще подава достатъчно гориво. Ти нали се оплакваше че ти идвал много въздух

Нищо не се оплаквам :blink:. Само от задкормилното устройсвто :cool:Топъл е въздуха ... само това може би .... трябва да изолирам някак тръбата и филтъра от двигателя.Пък и самия колектор много се нагрява което не знам дали е от засмукания вече топъл въздух или от самия двигател .... То много хора и така си карат , ама мен ми се струва че се губи малко идеята по тоя начин. Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе дайте го тоз голф да го пробвам и аз .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе дайте го тоз голф да го пробвам и аз .

Ти може би ще го накажеш! Мисля 4е Голфа беше GTI 150hp!все пка колкото и да е модифицирана една Хонда от 90к.с трудно ще пребори такъв Голф, ама то Wolferine го наказа :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vanyboy
Отговорено (Редактирано)

бе дайте го тоз голф да го пробвам и аз .

Винаги съм на линия за тестове.Имам огромно желание да пробвам CIVIC D16Z6 ,Z7,Z9 Y2....сток.Голфа има проблеми със съединителя и странни заглъхвания > почти не ми остава време и пари да му обърна внимание. :D Поздрави. Редактирано от vanyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога ще е следващата среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога ще е следващата среща?

Срещите се провеждат всяка последна неделя от месеца ;) За месец май датата се пада 27-ми :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо темата е махната от важните :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щот вече мина срещата.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо темата е махната от важните :D

:D ако всички теми за срещи седяха важни за тия 3-4 години щеше да ти се налага да ходиш на 6-7-ма старница за да погледнеш новите не важни теми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо темата е махната от важните :D

:D ако всички теми за срещи седяха важни за тия 3-4 години щеше да ти се налага да ходиш на 6-7-ма старница за да погледнеш новите не важни теми ;)
ok

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Аз сащо искам до Д16А6 да застана. Тегля по 10.2 килограма на конска сила. Сивика е към 10.1кг на кон.Голфа е с приблизително 8,33 кг на конска сила. Малко ме дръпваше с 3-4 метра броня броня. Искам и с голфа ама поне един човек да качи , 100-на кила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сащо искам до Д16А6 да застана. Тегля по 10.2 килограма на конска сила. Сивика е към 10.1кг на кон.Голфа е с приблизително 8,33 кг на конска сила. Малко ме дръпваше с 3-4 метра броня броня. Искам и с голфа ама поне един човек да качи , 100-на кила.

ами айде де кажи кога и каде .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Greenwater ,на теб още ли ти се вързват че си а6 ? :) 1net ,ми направете подфорум за срещите щом са толкова много и ще се реши проблема :) , няма да ги търсим къде са изпаднали и няма да пречат

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

"донеси ми главата на принца" чел ли си :hondarulez: ... сигурно си за да тръгнеш да копираш от там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"донеси ми главата на принца" чел ли си :hondarulez: ... сигурно си за да тръгнеш да копираш от там

:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mark Antoniy чичковците ни развалиха гонката последния пат... дайте да се разбереме накоя вечер да се сабереме на резиденцията да си се надарпаме хубаво.... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...