Jump to content
Guest damianski

Хонда Cr V проблем

Recommended Posts

Guest damianski

Здравейте , купих хонда цр в 1999г. но има следния проблем и се надявам малко да ми помогнете.Колата е 2-ра генерация 147к.с. и при завой наляво се чува тракане отзад .Провери Проверих цената на нов диференциал е 4300лв от Бултрако, но тука имаше коментар за такова тракане , но май никой лично не се е сблъсквал с такова нещо.Тъй като колата се нуждае от обслужване (ремъци ,масла и т.н.) откаде да купувам или поръчвам частите и кое се сменя (тъй като не съм карал 4х4 досега)Иначе колата е в перфектно състояние като двигател , вън и вътре е като нова за снимки когато излезне от бокса.Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те разочаровам...не се надявай някой да ти каже от каде трака колата.Диагностика от разстояние само от екстрасенс.....потърси някой от колегите дето имат сервизи в твоя град.

Редактирано от Markony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трака от диференциала при ляв завой и е специфичен проблем за модела .Просто питам дали някой е имал подобен проблем.В английският форум казват че понякога е следствие от неправилно масло(с неподходящ вискозитет) в дифа и след смяна се оправя, но така или иначе в понеделник ще сменим маслото и ако не се оправи го разглобяват (колата е в сервиза вече). И за другите неща ремъци и т.н. от бултрако ли да ги пазаряОт Стара загора съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest damianski

Благодаря , а такова масло от бултрако ли да си купувам и другите работи , а в с.загора няма представителство май. Нямам намерение да купувам най-евтините части а качествени(имал съм случаи с други части купувани от официален вносител и не винаги се е оказвал най-добрият избор)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправи се само със смяна на масло :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си тарся алум джанти за ЦРВ-то и се оказва проблем за сега.Само нови се намират маи............ :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Как ми тряяя едно ЦРВ за донор...

хахахаха, еха само на теб да ти трябваше ;)
Че на теб за кво ти е с таа д серия? Има шатъли, сивици и секви такива...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каквото влиза при теб, влиза и при мен ;)ма дай да не размиваме темата на човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...