Jump to content
No Limit Performance

Божурище - 22.04 , неделя

Recommended Posts

Guest 1net

Ами аз ще ходя... даже с риск да се посрамя, мисля и да се пусна, ей така за шоуто

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля и аз да отида. В колко часа почва "програмата"? :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля и аз да отида. В колко часа почва "програмата"? :o

какво ти стана бе момче ;) дай да се уговорим нещо ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм................... минават ми едни неща през главата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще съм и 2-та дни , най вероятно ще съм с купето от аватара ми :( оглеждайте се за една лъсната тиква :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не помня дали споделих,ама 19сек.колко е зле?миналата събота беше толко тая неделя ще видим :( .и все пак даите някое мнение плс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не помня дали споделих,ама 19сек.колко е зле?миналата събота беше толко тая неделя ще видим :P .и все пак даите някое мнение плс.

никак не е добре :(ама като се замисля ,за кола 75 коня май си е доста добре :) Редактирано от Greenwater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с мойта дадох 18.071 :P оба4е са ми тънки гумите и не тръгвам добре пък и несъм опитен ;) абе с празен резервоар и попътен вятър 6е ги смъкна на 17.9 :) извинявам се за офф-а :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не помня дали споделих,ама 19сек.колко е зле?миналата събота беше толко тая неделя ще видим ;) .и все пак даите някое мнение плс.

никак не е добре :(ама като се замисля ,за кола 75 коня май си е доста добре :)
мерси колега маи тря да се радвам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Ами според мен, след като има желаещи, и като знам колко народ ще се събере там, не е ли добра идея да се чакаме някъде по пътя? Примерно на Лукойла до Метро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

аз сьм за тькмо ще поразкьрша автоматика, само кажете кьм колко часа на Лукойла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Ами то почва в 12, според мен 11.30 е добре на Лукойла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьм сьгласен с часа но да видим и другите колеги какво ще кажат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер айде в 11:30 на лукойла. Какви пари беше входа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе лукойла не е ли в обратна посока ? :( иначе часа е добър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там на светофара на Метро нямате право на ляв завой, отбивката е след светофара от дясно и се минава под пътя. Може да се чакате на кафето на Бриколаж. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще гледам да намина .Само да уточним срещата точно , че не съм ходил друг път и не знам сам дали ще се оправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излизаш на бул.Сливница и само направо посока Сърбия , минаваш карулката на милево хначе СЪС КОЛАН ! и направо , стигаш 1 светофарче дето на него от дясно е МЕТРО кеш&кери , подминаваш го и има отбивка надясно която минава под магистралата за Калотина и после влизаш в Божура , пресичаш 1 прелез влаков и на 300 - 500м. от лявата страна е портала на пистата , има коли и хора отпред винаги + 1-2 лунохода (патрулки) 2 кинта вход на човек колкото и да сте в колата по 2лв. и сте вие ! Успех :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излизаш на бул.Сливница и само направо посока Сърбия , минаваш карулката на милево хначе СЪС КОЛАН ! и направо , стигаш 1 светофарче дето на него от дясно е МЕТРО кеш&кери , подминаваш го и има отбивка надясно която минава под магистралата за Калотина и после влизаш в Божура , пресичаш 1 прелез влаков и на 300 - 500м. от лявата страна е портала на пистата , има коли и хора отпред винаги + 1-2 лунохода (патрулки) 2 кинта вход на човек колкото и да сте в колата по 2лв. и сте вие ! Успех :(

10x !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излизаш на бул.Сливница и само направо посока Сърбия , минаваш карулката на милево хначе СЪС КОЛАН ! и направо , стигаш 1 светофарче дето на него от дясно е МЕТРО кеш&кери , подминаваш го и има отбивка надясно която минава под магистралата за Калотина и после влизаш в Божура , пресичаш 1 прелез влаков и на 300 - 500м. от лявата страна е портала на пистата , има коли и хора отпред винаги + 1-2 лунохода (патрулки) 2 кинта вход на човек колкото и да сте в колата по 2лв. и сте вие ! Успех :(

Само да предупредя (някой да не остане изненадан): 2 кинта на човек е входа през "нормалните" дни, когато няма официални състезания.Утре (Неделя, 22 Април) е първото за годината състезание по drag racing - с награден фонд, организация, класове и т.н.. Входа най-вероятно ще е 6 кинта на човек.Все пак зрелището ще си заслужава парите (поне според мен :) ). Очаква се да излезе на пистата за подобряване на досегашния рекорд Skyline GT-R R34 на около 1100 hp ! :P Досегашният рекорд от 10.024 сек отново е негов, но при предишния етап от подготовка на автомобила - на около 700 hp.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пропуснах да спомена за официялния кръг по драг рейс = 6лв. ;) Мерси за допълнението ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

И аз мисля да намина.Ако някой неможе да се оправи да звънне 0887427917 Радо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

A след/преди състезанието ще може ли да се пускат коли , които не участват ? Мерак ми е да премеря зверчето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Та последно в колко часа и каде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

колкото по рано отидете толко по-добре щот после ше падне търсене от вън за паркиране аз ще сам там към 10:30ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Пичове, и аз смятам да наблюдавам шоуто, но съм с GT-то (градския демек), така че не ме бройте за предварителна среща! И успех на Емо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A след/преди състезанието ще може ли да се пускат коли , които не участват ? Мерак ми е да премеря зверчето ;)

Точно утре едва ли ще можеш да се вредиш до старта.Ето къде е Лукойл-а до МетроИво е прав, че колкото по-рано отидем, по-хубави места на паркинга ще намерим. Така, че казвайте кога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

аз ще съм там към 11 ,11 и 30 знаете ми хондата знаете ми и голата тиква свиркайте като ме видите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове айде ако искате малко по-рано да сме на лукойл . Например 10:45.То и аз вече пиша по никое време , така че ако никой не потвърди освен да остане стария час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да мина през тоз лук ойл ако има онди шот ше съм там не по-рано от 12 без 10... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове айде ако искате малко по-рано да сме на лукойл . Например 10:45.То и аз вече пиша по никое време , така че ако никой не потвърди освен да остане стария час.

може ама да не се съберем само хора дето не знаят пътя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Еми аз ще отида малко по-раничко на Лукойл и ще съм с един приятел , който знае пътя :Р. Ще ви заведа сега , няма проблем ;)Само да не се окаже , че няма никой ....

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Ок, в 10.45 съм там :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори ма поради зверско напиване снощи ще пропусна днес :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...