Jump to content
den40

Главина задна ос Акорд

Recommended Posts

Колеги,Лагер на задно дясно колело започна да ръмжи като мечок от около седмица.Свалиха момчетата главината и ето ти проблем-за модел Акорд 1,8 2000г не се намира в никакъв каталог.Ако някой знае къде да търся щи му бъдя благодарен.От Пазарджик съм.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз наскоро си търсех за моя Акорд CC7 и имаше предна и задна главина. Аз си го купих от магазина в Горубляне, но доколкото разбрах го докараха от Пловдив и от там ми дадоха най-добра цена. На кутията пише SNR, но вътре лагера е японски(правят ги само в Япония, а фирмите за лагери ги продават от свое име и пише на кутията , че съдържа части които не се произведени от SNR ). Виж намери фирмата в Пловдив или пиши да ти дам координати на магазина тук. Иначе остава Бълтрако а там цената е по 2 и малко. Успех :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Furious

Колеги,Лагер на задно дясно колело започна да ръмжи като мечок от около седмица.Свалиха момчетата главината и ето ти проблем-за модел Акорд 1,8 2000г не се намира в никакъв каталог.Ако някой знае къде да търся щи му бъдя благодарен.От Пазарджик съм.Благодаря!

колега аз сменях такава главина . Отне ми има няма 4 месеца . При това ми доставяха оригинални и все не ставаха. Tърси Омбре за помощ най-добре .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nakata

относно лагера за акорда аз си купих скоро предни за моя акорд от пловдив на пещерско шосе 78лв бройката ако те интерисува марката и къде е магазина ще ти пиша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже незнам как да ти отговоря ти пиша тук магазина се намира на пещерско шосе от светофара на мальовица към бившия направи си сам на 150м до спирката магазинчето е малко и е леко под земята моите лагери бяха NSK хубаво е да носиш стария за сравнение ще се радвам ако помогна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nakata

малко по надоло по улицата има магазин за японски автомобили аз пазарувам от него ако няма нещо го доставя ето ти телефоните му ако искаш първо се обади -032649362 и 0885050821 петко кашлиски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...