Jump to content
Николов77

Шум от двигателя

Recommended Posts

Имам питане колеги,

като подам газ и се чува шум от двигателя, нещо като слабо тракане от какво може да е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го имам този шум и си мисля за клапани, най силно се чува при студен двигател при мен, клапаните ми са регулирани преди 15 000 км, също ако имаш газов инжекцион пак може да се чува тракане но мисля че има малка вероятност да ги чуеш при спуснат капак, ремъците и те може нещо да шумят, за друго не се сещам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Колега Николов77,ако можеш направи клип-според мен питането по този начин  е много общо (ремъци ,ролки,клапани или какво ли друго) и предполагам ще получиш адекватен отговор. При мен също има леко дразнещ шум- майстора ми каза че е от ангренажния ремък . Чакам да навъртя 50К,че ми е с гаранция 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 22 часа, pet71 написа:

 

Такаа, навъртях значи 1700 км с тракането. Преди него смених ремъци, масла и филтри. Трака но не пречи на двигателя. Когато съм на голяма предавка и карам с ниска скорост не трака. Примерно на 5 карам с 50 не трака. Над 2500 оборота трака. Като подавам газ спира, но като поддържам скорост си трака постоянно( това над 2500 на магистрала). И днес видях че два болта от капака на двигателя ги няма, но май проблема не е от там, защото на ниски обороти си работи перфектно. Сега съм сам тука и няма кой да даде малко газ да направя клип. Утре ако ми остане време ще направя. Някой ако има идея от какво е, и дали мога да я карам така, да каже, че в Австрия на сервиза ще ми отрежат главата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Това ми беше идеята за клипчето, може би по звукът на тракането  има колеги в форума ,които биха дали компетентен съвет - и на мен са ми помагали с точни мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...