Jump to content
honda_lv

Искам някой да ме повози

Recommended Posts

Като гледам какви направени хонди има тук направо ми се иска някой да ме повози щото в близката поне 1 годиня няма да имам възможност да карам а направо съм влюбен в хондата това ми е децката мечта :rolleyes: ако някой се смили нека ме повози малко (:от СОФИЯ съм..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всяка ПОСЛЕДНА неделя от месеца има срещи на клуба в София, иди там и ще ти излезе късмета :D Всички са пичове и половина :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всяка ПОСЛЕДНА неделя от месеца има срещи на клуба в София, иди там и ще ти излезе късмета ;) Всички са пичове и половина :D

Благодаря от името на Софийския клон на сектата. :rolleyes: . Ела във вторник на срещата на Екото. Това е най-близкото събиране. Ако ти излезне късмета може и някой да е в твойта посока. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwater
:rolleyes: Пусни едно лично да се разберем и ще те повозя нямаш проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Пусни едно лично да се разберем и ще те повозя нямаш проблем.

това ми прозвуча почти като заплаха :D стягай яко колана....... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Пусни едно лично да се разберем и ще те повозя нямаш проблем.

това ми прозвуча почти като заплаха :) стягай яко колана....... :)
А на мен ми прозвуча като "мой си Мой,ша та качвам"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахха леле вие сте много яки агенти :) на кое еко са ви срещите да идвам и аз?

На булевард България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Срещите са Вторник от 2030ч на Еко на България.За жалост аз едва ли ще мога да ти повозя този път, но при първа възможност и това ще стане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Срещите са Вторник от 2030ч на Еко на България.За жалост аз едва ли ще мога да ти повозя този път, но при първа възможност и това ще стане :)

Тоз му е много яка Хондата, ама е много отговорен шофьор и като има човек до него не я напъва. Дай да те повят ония с лудите глави, в чиито коли са ми настръхвали космите. 1net, Darcosi... Честно, в на Емо колата щях да се н****а и от кеф и от страх... чудовище. А като бях в оная турбинираната на Darcosi, получих душевен оргазъм. Еххх.... Хонда... :D Но залагам и на greenwater, защото двигателя е от тия злите гадинки :D Абе.. като се замисля, аз от D15b2 се запалих, такаче каквото и както и да те вози.. се е файда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_lv

Срещите са Вторник от 2030ч на Еко на България.За жалост аз едва ли ще мога да ти повозя този път, но при първа възможност и това ще стане :)

Тоз му е много яка Хондата, ама е много отговорен шофьор и като има човек до него не я напъва. Дай да те повят ония с лудите глави, в чиито коли са ми настръхвали космите. 1net, Darcosi... Честно, в на Емо колата щях да се н****а и от кеф и от страх... чудовище. А като бях в оная турбинираната на Darcosi, получих душевен оргазъм. Еххх.... Хонда... :D Но залагам и на greenwater, защото двигателя е от тия злите гадинки :D Абе.. като се замисля, аз от D15b2 се запалих, такаче каквото и както и да те вози.. се е файда!
еми аз съм любител на силните усещания такаче ако се навият нека ме повозят :D иначе утре съм на срещата и мерси много че сте толко печени и веднага се одзовахте на молбата ми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз му е много яка Хондата, ама е много отговорен шофьор и като има човек до него не я напъва. Дай да те повят ония с лудите глави, в чиито коли са ми настръхвали космите. 1net, Darcosi... Честно, в на Емо колата щях да се н****а и от кеф и от страх... чудовище. А като бях в оная турбинираната на Darcosi, получих душевен оргазъм. Еххх.... Хонда... :) Но залагам и на greenwater, защото двигателя е от тия злите гадинки :D Абе.. като се замисля, аз от D15b2 се запалих, такаче каквото и както и да те вози.. се е файда!

абе момче теб кога съм те возил :D.един път си спомням и беше на баир и колата беше студена и бехме трима :D.
ахахахха е нищо надявам се при мене да не е така :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз му е много яка Хондата, ама е много отговорен шофьор и като има човек до него не я напъва. Дай да те повят ония с лудите глави, в чиито коли са ми настръхвали космите. 1net, Darcosi... Честно, в на Емо колата щях да се н****а и от кеф и от страх... чудовище. А като бях в оная турбинираната на Darcosi, получих душевен оргазъм. Еххх.... Хонда... :) Но залагам и на greenwater, защото двигателя е от тия злите гадинки :D Абе.. като се замисля, аз от D15b2 се запалих, такаче каквото и както и да те вози.. се е файда!

абе момче теб кога съм те возил :D.един път си спомням и беше на баир и колата беше студена и бехме трима :D.
Последен офф: Абе тоз пък се засегна пък! :D Аз те похвалих, че си отговорен шофьор бре, иначе си си бяга, как няма като е D16Z6... а и тогава беше с изгърмял съединител, помня аз. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_lv

Тоз му е много яка Хондата, ама е много отговорен шофьор и като има човек до него не я напъва. Дай да те повят ония с лудите глави, в чиито коли са ми настръхвали космите. 1net, Darcosi... Честно, в на Емо колата щях да се н****а и от кеф и от страх... чудовище. А като бях в оная турбинираната на Darcosi, получих душевен оргазъм. Еххх.... Хонда... ;) Но залагам и на greenwater, защото двигателя е от тия злите гадинки :D Абе.. като се замисля, аз от D15b2 се запалих, такаче каквото и както и да те вози.. се е файда!

абе момче теб кога съм те возил ;).един път си спомням и беше на баир и колата беше студена и бехме трима :D.
Последен офф: Абе тоз пък се засегна пък! ;) Аз те похвалих, че си отговорен шофьор бре, иначе си си бяга, как няма като е D16Z6... а и тогава беше с изгърмял съединител, помня аз. :D
леле като гледам Д16З6 и напрао полудявам от кеф и просто си представям какво е да те тегли такова нещо....... :cool: Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Леле,а аз като гледам как си се запалил ;) ,представям си като те качат колегите по самолетите :D :D .......ПП: Един съвет от мене -напси се хубаво тези дни ;) ,защото в близките 100-тина години много сън няма да те хваща :D:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_lv

хаха еми наспах се доколкото можах пък ще видиме довечера какво ще стане :cool: я ми кажете къде точно на булеварт българия е срещата че така не се сещам :D ето тоя агент съм аз: Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
мерси там съм довечера :cool: ше зема и един фотограф с мене :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

EKO

мерси там съм довечера :D ше зема и един фотограф с мене :D

 

Само да не е някое профи от Photoforum-ма, че ме издирват. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

EKO

мерси там съм довечера :D ше зема и един фотограф с мене :D

 

Само да не е някое профи от Photoforum-ма, че ме издирват. :D

 

aхахаха не е спокойно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз се отчетох ,сега е ред на тези с по бързите хонди да повозят колегата :D А той дали е доволен от мен сам да си каже :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_lv

Е аз се отчетох ,сега е ред на тези с по бързите хонди да повозят колегата :D А той дали е доволен от мен сам да си каже :D

аз се прибрах разреван и ся сигурно поне 2 дена ше ми е гадно да се воза на други коли :Dнаправо хондата просто ме вкарва в друго измерение :D Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за следва6тия път земи и памперса 4е не са знае на какво може да попадне6,а ако слу4и6 и на някой с охлюв под капака съвсем 6е оцапа6 пейзажа :lol: 6то рева бе толко ли не му върви Хондата на Дани нали е със спортен филтър :D:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толко ли не му върви Хондата на Дани нали е със спортен филтър

Абе че не върви не върви. :D Се се бутам да се дръпнем, а той не. Страх го е :D Обаче момчето беше зле с ориентацията като слезе от колата му. :unsure:
:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕНОРМАЛНИЦИ щЕ ПОВРЕДИТЕ МОМчЕТО :unsure::lol::D:P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_lv

НЕНОРМАЛНИЦИ щЕ ПОВРЕДИТЕ МОМчЕТО :P;):D;):D

спокойно добре съм си ама ревах щото искам да си имам едно такова бебче в гаража и да му галя педала секи ден :unsure: иначе много мерси за возенето а за памперса мисла че е още рано :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на следващата среща дали ще има кой да ме повози че вече нямам търпение :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.............. а за памперса мисла че е още рано :rolleyes:

а аз мислех че ми е късно, ама като покарах S2000 с охлю-бохлю към 550кс зацапах свещите :rolleyes: затова вкарай крачолите в чорапите за ката случай :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на следващата среща дали ще има кой да ме повози че вече нямам търпение :o

Май наистина си се запалил. :rolleyes: Лошо няма!!!Но ако дойдеш на някоя месечна сбирка там хонди бол (може и още).Бих те повозил и аз.Ама едва ли би те накефило толкоз да се возиш при мен от колкото при някой колега с по мощна кола но така ще си направиш равносметка за хонда по която апсолютно нищо не е правено и по която е попипвано тук там.Със здраве!!!:D:D:P П.С.Само да ти кажа че за болеста ХОНДА има само едно лекарство и то е по бърза ХОНДА. :D:rolleyes::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на следващата среща дали ще има кой да ме повози че вече нямам търпение :D

Май наистина си се запалил. :rolleyes: Лошо няма!!!Но ако дойдеш на някоя месечна сбирка там хонди бол (може и още).Бих те повозил и аз.Ама едва ли би те накефило толкоз да се возиш при мен от колкото при някой колега с по мощна кола но така ще си направиш равносметка за хонда по която апсолютно нищо не е правено и по която е попипвано тук там.Със здраве!!!:P:P:o П.С.Само да ти кажа че за болеста ХОНДА има само едно лекарство и то е по бърза ХОНДА. :P:rolleyes::D
еми като гледам как върват нещата в съзнанието ми може и на месечната да дойда ама ше зема 1-2 валериана че аз като вида много хонди и полудявам а иначе си напълно прав лекарството ми е някоя бърза ХОНДА :D ама ще триаа да поизчакам поне 1 година и после се качвам в един ХОНДА :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой ден се окажеш на Калояново по време на аматьорския шампионат, бих те повозил няколко обиколки... особено ако със сликове, ще се видиш в приключение, повярвай ми :dry:Мани ги тия Рексове бе :P (казала лисицата и си тръгнала... ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз преди да си взема моята хонда не се бях качвал да карам такава кола, но като я взех очакванията ми баха надминати*100 ;) , и 3 дена не спях :o и не ядах защото само я карах по цял ден, и пак неможах да се наситя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз преди да си взема моята хонда не се бях качвал да карам такава кола, но като я взех очакванията ми баха надминати*100 ;) , и 3 дена не спях :o и не ядах защото само я карах по цял ден, и пак неможах да се наситя

... и колко безсънни нощи минаха да човъркам нещо по моята хубавица... (да эвучи ми до болка поэнато)

ако някой ден се окажеш на Калояново по време на аматьорския шампионат, бих те повозил няколко обиколки... особено ако със сликове, ще се видиш в приключение, повярвай ми ;)Мани ги тия Рексове бе ;) (казала лисицата и си тръгнала... ;) )

с удоволствие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой ден се окажеш на Калояново по време на аматьорския шампионат, бих те повозил няколко обиколки... особено ако със сликове, ще се видиш в приключение, повярвай ми ;)Мани ги тия Рексове бе ;) (казала лисицата и си тръгнала... ;) )

:o ми ти кво караш беее ;) по висок рекс с багажник ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за следва6тия път земи и памперса 4е не са знае на какво може да попадне6,а ако слу4и6 и на някой с охлюв под капака съвсем 6е оцапа6 пейзажа ;) 6то рева бе толко ли не му върви Хондата на Дани нали е със спортен филтър ;):(

тук усештам ,камъни в мойта градина ;) .Откак и сложих филтъра е самолет . :P;)Карам най бързия седан 4генерация в България :) Редактирано от Greenwater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за следва6тия път земи и памперса 4е не са знае на какво може да попадне6,а ако слу4и6 и на някой с охлюв под капака съвсем 6е оцапа6 пейзажа ;) 6то рева бе толко ли не му върви Хондата на Дани нали е със спортен филтър ;):(

тук усештам ,камъни в мойта градина ;) .Откак и сложих филтъра е самолет . :P;)Карам най бързия седан 4генерация в България :)
дайте и на мен един филтър да стана и аз самолет.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте и на мен един филтър да стана и аз самолет..... Категория имаш ли :) ? Някой от Варна, с Втек, ако няма нищо против да ме повози, чувам(чета), че било яко :( ... може и без филтър и съскащи работи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за следва6тия път земи и памперса 4е не са знае на какво може да попадне6,а ако слу4и6 и на някой с охлюв под капака съвсем 6е оцапа6 пейзажа ;) 6то рева бе толко ли не му върви Хондата на Дани нали е със спортен филтър :P:(

тук усештам ,камъни в мойта градина ;) .Откак и сложих филтъра е самолет . ;);)Карам най бързия седан 4генерация в България :)
той седана 4-та генерация не е ли само 1 в България ? ;) има и други освен твоя ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за следва6тия път земи и памперса 4е не са знае на какво може да попадне6,а ако слу4и6 и на някой с охлюв под капака съвсем 6е оцапа6 пейзажа ;) 6то рева бе толко ли не му върви Хондата на Дани нали е със спортен филтър :P;)

тук усештам ,камъни в мойта градина ;) .Откак и сложих филтъра е самолет . ;);)Карам най бързия седан 4генерация в България ;)
той седана 4-та генерация не е ли само 1 в България ? :( има и други освен твоя ?
ти с тва си мнение направо утепа змея с прашка :);):P Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) и аз си го харесвам :( отвътре ми дойде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е важно дали има друг... важното е че тоя е най-бързия :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...