Jump to content
Mkilla

Индикатор за външна температура

Recommended Posts

Здравейте, прочетох доста теми в тази секция но не намерих точен отговор и информация.Става въпрос за индикатора, подсещащ, че външната температура е под определен градус.До колкото разбирам, той се изразява със снежинка на таблото.Колко пъти трябва да се включи и на какъв принцип работи след първото индикиране, някой обръщал ли е внимание?
 

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включва се със светлинен и звуков сигнал на инф. табло.

Щом t⁰C в движение е под 3.

При мен го показва всеки път, ако температурата при старт е била по-висока.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е може да се включи повече от 1 път след като автомобила е в движение ако температурата е под 3 градуса ? Да кажем колата прави първи старт и датчикът индикира, минават 15-20 мин движение и отново индикира за ниска температура?

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще индикатор само ако се променя температурата. Примерно тръгваш на 4 градуса, влизаш в някакви сенчести дерета дето пада температурата на три градуса и снежинката цъфва на таблото, махаш я с i бутона и ако си караш по тия дерета повече няма да индикира. Ако обаче излезеш на слънчице, дето е по топло, и после пак се шмугнеш по деретата, пак ще индикира. 

Поне на моята маратонка съм го забелязал така. 

Също така, нагревателите на стъклото и огледалото сами се спират, на някакъв не определен интервал, чиято закономерност не съм открил още, но смятам че е свързана с външната температура, пряко или косвено. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...