Jump to content
LaPiovra

Откраднат Сивик

Recommended Posts

Здравейте Колеги,Не знам дали някой от вас се е сбласквал с българската мафия от автоджамбази, аз от вчера вече съм без Хонда.Пиша тази тема за да дам някаква гластност на проблема който е обществен проблем.След като се прибрах от работа, както обикновенно оставих колата пред блока, някаде около 18ч., в 21 вече клата я нямаше - сива Хонда Сивик с спортно окачване V ген., рег. N СТ2289СМ.Моля ако някои има информация как бих могъл да си върна колата да ми клипне на тел. 0889138875. или да пише ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАМИЦАТА ИМ МРЪСНА.... :cool: няма да продължавам, че ... трябва да спазим някакво благоприличие Съжалявам много ;( не зная какво да направя, но... стискам палци.

Здравейте Колеги,Не знам дали някой от вас се е сбласквал с българската мафия от автоджамбази, аз от вчера вече съм без Хонда.Пиша тази тема за да дам някаква гластност на проблема който е обществен проблем.След като се прибрах от работа, както обикновенно оставих колата пред блока, някаде около 18ч., в 21 вече клата я нямаше - сива Хонда Сивик с спортно окачване V ген., рег. N СТ2289СМ.Моля ако някои има информация как бих могъл да си върна колата да ми клипне на тел. 0889138875. или да пише ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Пич ти не беше ли заралия ?? Каско има ли колата ..аларма...? Бах мааму..досега не бях чувал за кражба на 5г ! Тва не е добре ! Модела стана масов и шибаните автоджамбази ше почнат да шетат ! Ц.ц.ц.ц.ц Кат -мат...идва ли ? Дай подробности !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

съболезнования братле :cool: два пъти са ми крали кола и двата пъти сам си я намирам, втория път и хубавеца беше вътре :fun: , до колкото имам инфо и Бог му е простил вече :fun: пожелавам ти същия късмет и скоро да си е пак при тебе !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull
:cool: а стига бе братче.Ако не си звънял веднага се обади на куките.Човече,дано поне те свършат нещо.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми застраховка ако имаш най добре. Ако нямаш търсиш некое мафиотче и срещу съответната сума ще ти я върнат. Аз затова никога не оставам без каско. Успех в намирането

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

егати супер гадната случка,бях подочувал че са почнали да ги крадът доста :cool::fun: дано се намери по-бързо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано е за откуп че ако е за части пиши я бегала...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано е за откуп че ако е за части пиши я бегала...

Твърде вероятно е да е номер......някой познат,конкурент...нещо някое гадже.....Работя в сферата на охрана на автомобили и не съм чувал за открадната хонда ,още повече 5г.Крадат се аудита,шкоди,тойоти,даже дачии...ама Хонда....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо не, ако е някоя по лачена спокойно могат да и искам 1500лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мама им мръсна. Дано им изсъхнат ръчичките. Дано да си я намериш бързо. Колеги, отфаряйте си очите на четри, и да ги спипаме тея копеленца. :cool::fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:fun: Сори и от мен!Дано си я върнеш при тебе....Наистина стана масов модела,та внимавайте :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DVD

и аз изказвам саболезнования ръкави да имат ръце да нямат мама им мръсна. Тва сериозно ли е в Зарата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам колега за това,което ти се е случило.ако имаш снимки качи ги във темата та да знаем за какво да се оглеждаме.пък може и да я намерим се пак сме из цяла България

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Desislav

ТЦ ТЦ ... Направо за убиване ...Предполагам че, ще ти се обадят за опредена сума ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

такива коли рядко ги вадят от града :worthy: ама пусни наистина снимки и хората да се оглеждат по паркинзи и градинки ... нормално я паркират някъде на скътано ако е за откуп и чакат да си платиш за да ти кажат къде е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest galche

Веднъж майка ми била с колата(civic 5г.) и едно момче я попитало дали колата се продава(отговорила му,че най вероятно дащеря й (тоест АЗ) би умряла отколкото да я продаде...).Но мисълта ми е,че той и разказал как имал същата,но му я откраднали и сега си търсил друга.И и дръпнал една лекция,че тези коли страшно много ги крадяли.В интерес на истината аз не повярвах.Те са доста стари коли ама...Мойте най искрени саболезнования.Дано да се намери!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

верно,ако си я снимал пусни снимка.......а ако не си я снимал,не6то подобно със номера или номера на рамата-че е на сгодно мястотрябва до последно да се опитваме да я намеримне трябва да позволяваме на некви селяни да ни крадът,колиците дето сме ги копували с последните спестявания :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

номера на колата момчето го е написал... а спасението е каско. друго няма. дори и за по стари коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

номера на колата момчето го е написал... а спасението е каско. друго няма. дори и за по стари коли

Мда,който има възможност си прави каско ама останалите стискаме палци :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

Ето тук има снимки на откраднатата кола, моля ако някой има информация тел. 0889138875.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Колата е открадната от София, в близост до 'Кемпински Зографски' хотел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от Враца да се оглеждат.Не 4е нещо но преди като гепиха моята вси4ките автократци все на там ме пращаха.Не намерих голфа ама всяко зло за добро-сега нямаше да карам Хонда.И откъм ми взеха ама нищо. Наркоманите преди не гледаха какво крадят,продаваха ги в моргите на безценица,ама сега ве4е не става.Просто незнам защо са дигнали кола която струва 3000лв.Това не е работа на професионалисти.

Редактирано от Zenko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, много лошо :rolleyes::D;) Преди време имахме една такава същичката.Само да те попитам, при положение, че е станало в София провери ли в "паркинги и гаражи" да не тия е я вдигнал паяк? На мен веднъж така ми бяха изкарали акъла :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, много лошо :rolleyes::D;) Преди време имахме една такава същичката.Само да те попитам, при положение, че е станало в София провери ли в "паркинги и гаражи" да не тия е я вдигнал паяк? На мен веднъж така ми бяха изкарали акъла :D

как пък реши че е в софия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето е написало, че е открадната от София, близо до Кемпински...Наистина провери в "паркинги и гаражи" ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко получих една окуражителна новина.Там кадето са ми откраднали колата има много камери и днес следобед, ще ги разглеждат в полицята, ако мога да взема снимки ще ги пудликувам в форума, за да знаем за напред от кой да се пазим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стискам палци поне в твоя случай полицията да си свърши работата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V_mani_a4en

Ако наистина има снимка на тези които са я откраднали си заслужава един линч да се направи...стига да ги пипне човек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Айде дръж ни в течение как се развиват нещата. Аз ще се оглеждам че всеки ден въртя из софия даже и тела ти съм си го вкарал в ГСМ-то под името открадната хонда, та ако засеча подобна кола като твота ще се услушам и ще ти се обадя ...... хмм ако мога да ги потепам малко докато идваш няма да е зле.

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам колега ! Обещавам и аз да се оглеждам по пътищата на Габровско-Търновския регион. Дано се намери колата.Аз също карам Сивик 5ген. и още преди 3 години се опитаха да ми я откраднат във Варна. Но копелетата явно са били аматьори и само ми бяха разбили патроните на вратата и волана.Правете каско - то се избива от текущите ремонти през годината :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дано се намери ще стискаме палци!!! Смятай, че имаш агент и във Варна :cool: Ако полицията не ни помогне ще си помагаме сами - един на друг. Дано не се проточи много тази неприятна случка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Не вярвам да са толко нагли да я търкалят из Зарата,ама колата я знам и ако я мярна.... :cool: няма да ти оставя много работа за добиване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братовчед ми ми е разправял една случка - Преди време взел VW Passat от приятел да го кара временно тъй като самия той останал без кола и му трябвала да се вози.Но тя няма каско.И я откраднали - съответно като видял гореща вода го попарила.Поразпитал и го посъветвали да търси по паркингите намиращи се по-наблизо до мястото от кадето е открадната колата, защото ги оствяли по този начин за заблуда(секи нормален би си помислил, че колата е завлякана на някъде - но престъпниците явно постъпват по хитро оставят я близо до "местопрестъплението).Намерил е колата.Ако искаш дори и безрезултатно последвай неговият ход, тъй като и това не е изключено като възможност.Също така са ми казвали, че този който няма каско на колата изгаря-=(всичко това било организирано от самите застрахователи)=-.И се получава така, че веднъж опарил се човек другият път намира начин да си направи застраховка(съответно и да кихне на дадената фирма).Ти не си единичен случай сигурно има и други пострадали и те като си направят на новата кола каско или на намерената стара - застрахователите имат кво да ядат.Съвсем логично е, а до колко е вярно не мога да коментирам.Просто казвам какво съм чувал.Успех от мене, мобилизирай се на пълна пара и действай до тогава, до когато има изход.Ако ли не преглъщаш.Успех дано си намериш колата.

Редактирано от Radostin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това е факт. също както е вярно когато ти изтече каското ако не го подновиш има огромен шанс да ти тафнат колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е намерена :D:D Огромни благодарности на служителите от 4то РПУ които намериха колата.Сега търся ключалка за стартер :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво,много и искренно се радвам ,че са ти намерили колата . и сега веднага да си я застраховаш. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е намерена :D:D Огромни благодарности на служителите от 4то РПУ които намериха колата.Сега търся ключалка за стартер :D

честито.сподели повече де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :D не мога да повярвам ,а ти сигурно си на 7-мото небе :D .....Отивай прави застраховка и почерпи,та никога да не се случва!Разправяй какво стана?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest p0nka7a
:D:D:D:D Направо сам потресен ... тук в Бургас никога не сам чул случай полицията да намери открадната кола ....СУПЕР МНОГО се радвам направо си искарал адския касмет ... успех и час по скоро прави каско ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата!Браво на полицаите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...