Jump to content
REDASI

Honda Accord 1.8ls 1997

Recommended Posts

Здравейте, помогнете !Историята започна, когато " компетентни" автомонтьорисмениха ангренажния ремък и балансиращия.След изминати2000км ( тъй като колата бях я купила наскора и не бяхнаясно с нормалния шум на двигателя) се появи повишаване нашума и виене надвигателя.След това закарах колата при същия гореспоменатмайстор и поисках обяснение, като той се изрази , чевероятно се е натегнал( опита се да се оправдае , че някоиремъци сами се натягали).Опусна ремъка , но това не променинищо.Следтова се наложи смяната на ремъците с нови , смяната наопъващи ролки , разбита водна помпа, центровка набалансиращия механизъм, защото центровката от първия"компетентен" майстор е била сгрешена. След всичко товаколата ми я направиха в Варна , в сервиз "Бош" , ноработата на двигателя не се промени. Виенето на двигателясе запази, най-вече около 2000 оборота , по-шумен е ( предипочти не се чуваше) и при празен ход се усещат вибрации поволана , както и по колата. Може ли да ме по-съветватакакво да предприема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от Варна се свържи с колегата Miyamoto. :D

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord F18A3

Колега извинявай, ама така си го написал, че нищо не разбрах.Подозирам, че имаш същия проблем, който аз имах до преди два месеца- ще ти кажа решението - сервиза на Омбре 0877 24 66 32 в София се намира и има адреса в раздел сервизи и магазини. Ако не те мързи прочети моите постове. Не се примирявай с проблема. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега извинявай, ама така си го написал, че нищо не разбрах.Подозирам, че имаш същия проблем, който аз имах до преди два месеца- ще ти кажа решението - сервиза на Омбре 0877 24 66 32 в София се намира и има адреса в раздел сервизи и магазини. Ако не те мързи прочети моите постове. Не се примирявай с проблема. Успех.

Благодаря ТИ много за съвета!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...