Jump to content
platinium

Въпроси за Honda CR-V II 2006

Recommended Posts

Здравейте колеги, от скоро сме собственици на Honda CR-V II 2006г. 2.0 дизел. Машината засега е супер, но понеже за първи път карам такава, имам няколко въпроса.

Първият въпрос е, дали има някой с оригинален багажник за таван за този модел, за да проверим дали ключовете са универсални. Колата пристигна от Швейцария с оригинален багажник на тавана на Honda "Typus" (като този на снимките), но без ключ :( Ходихме на ключар, но не успя да отключи нито една от ключалките. :unsure: Някакви съвети как може да се свали и да се направи ключ за този модел?

Другия въпрос е за музиката - оригиналното аудио е махнато и на негово място стой най-обикновено mp3 Sony. По този начин бутоните от волана не работят. Някакви съвети, какво може да се инсталира, така че да чете USB и да може да се ползват бутоните на волана (нещо като Yatour или друго)?

Благодаря предварително!

nengun-750554-03-terzo-odyssey_ra_6-9_for_carrier-based-34ac5ce7a1.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам ключ за багажника, но не знам дали е универсален. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята дойде със същата марка багажник и без ключове.Ключарите казаха 40лв(ако и двете греди са с 1 ключ) и ги правят нямало проблем.Ако си в София става въпрос за ключаря на Практикер Дружба.Аз не се възползвах тъи като ми се видя скъпо ако някои знае по ефтин вариант да пише ако не ще си карам така докато не ми писне и не го разпробия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналното аудио не е достатъчно качествено.

 

На 12/28/2017 at 14:44, platinium написа:

По този начин бутоните от волана не работят.

За бутоните взимаш Connects2 или Autoleads адаптер с кабелче за съответната марка (при теб Sony)

Това АКО плеърчето ти поддържа remote control. Няма ли за флашка?

 

Аз съм с такъв:

https://www.ebay.co.uk/itm/HONDA-CRV-STEERING-WHEEL-STALK-ADAPTOR-PC99-X60-FREE-PATCH-LEAD-/280850999775?var=&hash=item41640629df

 

Кабелчето за твоето Sony трябва да изглежда ето така:

https://www.ebay.co.uk/itm/SONY-CAR-RADIO-STEREO-STEERING-WHEEL-STALK-ADAPTOR-PATCH-LEAD-PC99-SON-AUTOLEADS/261046183548?hash=item3cc790a67c:g:5JEAAOSwOudZ13F0

 

Това дето прилича на жак за слушалки се пъха отзад на плеъра в съответната букса, а другото влиза в адаптера. Инсталацията е лесна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...