Jump to content
weapon R

House Music-мания

Recommended Posts

E най-после )))) супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

За четвърта поредна година, България ще стане домакин на Глобалния фестивал за мир Earthdance – най-голямата музикална проява на Земята, която миналата година се случи едновременно в 340 града в 57 страни. На 14, 15 и 16-ти Септември областта на Национална GPS станция над с. Кокаляне, намираща се на 13 км. от София, ще се превърне в арена на една уникална по рода си за страната проява. Очаква ни място с невероятна гледка едновременно към Витоша, Панчарево и София, две сцени с над 100 kW озвучаване и светлини, специални декорации, визии и пърформанси, къмпинг, дневна програма със семинари, кино и видео връзка с Earthdance партита от другите краища на света. Специални гости на събитието са английското етно-ембиънт гуру Banco De Gaia и датският продуцент и диджей Ian Ion, част от легендарните Кох Вох и Saiko Pod, който ще представи своята продукция на живо, както и диджей сет. Освен това участието си потвърдиха и едни от най-горещите имена на световната прогресив хаус сцена - Snake Sedrick от Унгария, V-Sag и El Nino от Гърция. Музикалната програма на събититето ще включва още изпълненията на живо и сетове на над 30 участнищи от България в стилове като Hip Hop, Break Beat, Drum and Bass, House, Trance and Chill out, сред които Victor’s Mob, Kliment, Artmospheric тийм, диджеите от Mагратеа, Метрополис, HMSU както и Кnas, Bobo, dj Uli G и много други.Мисията на Earthdance обединява танцуващите по цял свят в едно по-различно парти, чиято аудио-визуална програма върви ръка за ръка с осъзнаването на хуманитарни, социални и екологични проблеми. Магратеа и 10х.сс, организатори на Earthdance Sofia, с любезната подкрепа на Министерство на Културата, Министерство на Отбраната и Столична община, имат за цел да продължат кампанията от миналогодишното издание, която събра средства за залесяването на площ от четири декара в Природен парк “Витоша”, Специално внимание в рамките на семинарите и предварителната кампания около събитието, ще бъде обърнато на темата за Глобалното затопляне и какво всеки от нас може да допринесе за намаляване на емисиите от въглероден диоксид.

 

http://earthdance-sofia.com/

Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако спрете да се заяждате с гоуфаджиите по форумите,ще ви дам адреса на още едно подобно убийствено виртуално радио :):)

ти какво искаш да настане скука по форумите ли :D;););):);) Редактирано от al3x

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клубната култура предполагам е като автомобилната ни ;) ,все пак караме ХондаСъщо така може да се уведомяваме за предстоиящи събития,партита,Open Air-и и тем подобни. Отдавна исках да отворя такава тема,но не се престраших,понеже нензаех как ще се приеме от членовете и дали има изобщо достатъчно фенове на електронната музика - да не вземе да сме 4-5 човека само и....нищо!? А може и цяла секция за даунлоуд да направим :) Лично моите предпочитания откъм стил в хаус музиката са специално към deep & melodic progressive, progressive/breaks. Като по-малък в младежките си години :D слушах tribal ,но се уморих от тези думканици с нарастването на възрастта и сега се рея в по-спокойните води.Но стига съм дрънкал,споделете и вие нещо - какво харесвате,ходите ли по клубове,партита и т.н.

Най-много ми допада Drum'n'base,но с удоволствие слушам от вси4ко.Идеите ти са супер,и те подкрепям напълно,но като за на4ало може да се организираме за Метрополис.Около мен няма хора които да слушат такава музика и се 4увствам малко изолиран.Не понасям 4алга... :)
Около тебе няма друг да слуша такава музика,Така ли бе гъзляк? :) Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

Ало, хаусаджиите, минималисти гадни, цикликати с цикликати :) дайте някое онлайн радиице с gabba иначе чат пат изпростявам на HMSU ама като ги избие на чилаут и го спирам....

колега не съм вярвал че слушаш gabba :rolleyes:тъпото е че и ние техно феновете сме пренебрегнати от към онлайна радиа :) Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм любител на хауса,дори имам смъкнати плочи WAV формат на небезизвестни личности от електронната музика :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не видях може би най доброто онлаин радио да сте далиима всичко и house и gabba и d'n'bабе за всеки по нещо аз лично в работата по цял ден това слушамwww.di.fm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не видях може би най доброто онлаин радио да сте дали

има всичко и house и gabba и d'n'b

абе за всеки по нещо аз лично в работата по цял ден това слушам

www.di.fm

10X човек. Най доброто. Веднага налазих дръма.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса за отварянето на очите, кой рулира и кой не няма да говоря,защото това е отделна тема :D . Само да кажа защо транса е най-популярния и слушан стил в момента (не и в България).Както знаете транс се слуша предимно в централна Европа - Белгия, Холандия, Германия и част от Щатите. Ежегодно там се провеждат фестивали и големи оупън еър-и където присъстват страшно много хора. Тази музика си е точно музика за на открито, 'щото кой каквото и да ми говори неможе да ме убеди,че трансът е клубна музика. Има малки изключения, но те са различни смесици и трудно се вписват в границите на чистия стил. Логично е челните места в световните класации да са заети от DJ-и пускащи транс поради факта, че именно тези хора за които споменах по-горе гласуват за тях. За съжаление в България няма средства и възможности за провеждането на такива мероприятия,а и не само това - мисля и интереса ще е минимален. Пък и тук вече е препълнено с клубове и този т. нар. "модерен" хаус който почна да се "слуша" от куцо, кьораво и сакато, абе с две думи - жива чалга. Да се променят нещата в близко време изглежда невъзможно и ще си останем на светлинни години от останалия свят.Иначе както каза колегата сК1, нещо дърто и по-леко с прогресив привкус от старите времена на Matthew Dekay, Paul Van Dyk, Markus Schulz или Gabriel & Dresden, няма да ми дойде зле :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WESTBAM RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично мен на DJ kiko - dreams целия сет ме изпулва отсякаде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво ще кажете за Moonbeam и по специално за парчето http://daluniz.data.bg/Moonbeam%20-%20Katrina%20(Original%20mix)%2019%20Jan%202006.mp3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мене едно саитче за феновете на DRUM'N'BASS & JUNGLE STYLEwww.ragga-jungle.comТеглиш музика спокойно и дори има и лаив радио.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Нищо не казахте - ще ходи ли някой на Кокаляне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не казахте - ще ходи ли някой на Кокаляне :P

за огромно съжаление аз го пропуснах - точно на 15-ти ми почнаха лекциите :cool::lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглете и слушайте тази песен:Haze-Freak(Original album remix)Направо нямам думи,яко фриииииик......жестока тупалка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглете и слушайте тази песен:Haze-Freak(Original album remix)Направо нямам думи,яко фриииииик......жестока тупалка

Дай линк за по-мързеливите като мене :P:huh: 10х....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Не знам как :rolleyes: Нека някой по-знаещ от мен го направи,песента си заслужава :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батееееееееееееее е***ти и хауса многo здрав бреееееееее Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Бате от каде да си го намеря за да си го сваля в датата го няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Човек тоя хаус е ненормално як Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R
;)

Човек тоя хаус е ненормално як Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от коде мога да си го сваля това парче никаде го няма незнам вече каде да го тьрся, ще ви бьда много благодарен ако ми кажете от каде да си го изтегля :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси бате много :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да вмъкна аз тук едно въпросче. Някой няма ли оферта за някое готино парти. Нещо много ми се приходи. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaCRX85

Бате Хаус партитата нали знаеш каде са в Клуб Червило с Ди Джей Дончо и Ясен Петров най големите а колкото за хаус радиа отварате си уин амп Медия Лайбрари отивате на Радио цакате на куик сърч хаус и слушайте колко си ви е кеф аз от там съм си драпнал повечето музика на ай Пода ай до скоро и приятно слушане :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Бате Хаус партитата нали знаеш каде са в Клуб Червило с Ди Джей Дончо и Ясен Петров най големите а колкото за хаус радиа отварате си уин амп Медия Лайбрари отивате на Радио цакате на куик сърч хаус и слушайте колко си ви е кеф аз от там съм си драпнал повечето музика на ай Пода ай до скоро и приятно слушане :rolleyes:

Абе тея партита ги остави. Говоря за някое зарибяващо в гората примерно. Бил съм на доста такива, и няма такова омазване.Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Хаус партитата нали знаеш каде са в Клуб Червило с Ди Джей Дончо и Ясен Петров най големите а колкото за хаус радиа отварате си уин амп Медия Лайбрари отивате на Радио цакате на куик сърч хаус и слушайте колко си ви е кеф аз от там съм си драпнал повечето музика на ай Пода ай до скоро и приятно слушане :rolleyes:

Абе тея партита ги остави. Говоря за някое зарибяващо в гората примерно. Бил съм на доста такива, и няма такова омазване.Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Абсолютно те подкрепям че няма такива партита като в гората :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе... за Open Air партита ли говорите? :whistle: Скоро няма да има, все пак изтече сезона - лятото. Аз си падам предимно по Drum and Bass музиката, и последия петък срещу събота издивяваш в клуб BlackBox от 12 до 6 сутринта. Яката работа... :music:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Еми на 12-ти се очертава яко локал парти в BB, организирано от HMSU. Мисля да намина. Публикувано изображение

Иначе на 24-ти ще има и гост, ама не си заслужава нещо пича. :whistle:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eйй хаус маниаци заспахте лi бре ето ви едни парчета които ме кефят яко, http://zazz.bg/play:a1d031d8 http://zazz.bg/play:de1b8862 http://zazz.bg/play:6a6cd96d http://zazz.bg/play:c7db2ad7 http://zazz.bg/play:fdd5f6af http://zazz.bg/play:8fb46815 тия парчета ме напиват яко като ги чуя и педала е до ламарина чуйте ги нqма да сьжалявате westbam rulezzzzzzzzz Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...