Jump to content
DOBATA7412

Продавам Honda Civic 6та ген. 1.5Vtec

Recommended Posts

Допълнителна информация px.gif Продавам си Хондата. Аз съм втори собственик. Колата съм я купувал от Германия и съм я карал там. Все още не е регистрирана в България. И не е карана в България. Подобренията по автомобила са правени само в Германия. Спортно окачване, свалена е много, но вози доста приятно. Спортна генерация с много добър звук. Не е някоя бръмчалка да не може да се стои в нея. Изключително добра музика Pioneer. Oсветление под седалките,Много запазен салон. В колата не са пушени цигари. Климатика работи перфектно. Както и всичко останало. Няма никакви забележки по ходова част и двигател. Купето е доста изпънато и с прекрасна оригинална боя. Изгнило, както и удари- няма. Гуми Mishelin 195/50/15 с около 6мм-7мм. Махагонова топка, поставка за чашки- оригинална, нещо рядко. За оглед и тест във Варна с уговорка по телефона. За всички подобрения по колата имам документи, сервизна история от Германия. Колата е обслужена.

 

Екстри :

електрически стъкла

централно заключване

климатик

електрически фарове

ABS

За въпроси на лично или по телефона 0896101570

 

Цена за форума 3400лв

 

П.С. Не знам защо бе премахната първата ми тема за продажбата на автомобила ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с БГ регистрация. Платена застраховка до 09.19г данък за 2019г нова цена 3 200лв 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...