Jump to content
Guest chopper1969

Задни амортисьори-не пасват-проблем

Recommended Posts

Guest chopper1969

Здравейте фенове, искам малко помощ и акъл. Проблемът ми е следният: Издъхнали са ми задните амортисьори ( по-точно единият ама ще ги сменя и двата). Отивам в магазин във Варна без да съм разгледал подробно старите(голяма грешка) и си купувам два Монро щото са ми по джоба-100лв бройката и ще ги сменяме с майстора ми, да ама не, мойте амортисьори от долния край завършват с вилка и гумената втулка остава към носача, а тези който ми дадоха са с вградена гумена втулка към амортисьора и не стават за колата ми. А в магазина ме убеждават че тези който са ми продали са за колата ми (сивик 5ген. 1.5 90кс. хетчбек 3 врати). Какво да правя, , В магазина ми казаха че тея който искам са по 250 лв. бройката Монро, ужас не мога да си го позволя, само моята кола ли е с такива амортисьори, какви са вашите? Дайте съвет какво да правя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове, искам малко помощ и акъл. Проблемът ми е следният: Издъхнали са ми задните амортисьори ( по-точно единият ама ще ги сменя и двата). Отивам в магазин във Варна без да съм разгледал подробно старите(голяма грешка) и си купувам два Монро щото са ми по джоба-100лв бройката и ще ги сменяме с майстора ми, да ама не, мойте амортисьори от долния край завършват с вилка и гумената втулка остава към носача, а тези който ми дадоха са с вградена гумена втулка към амортисьора и не стават за колата ми. А в магазина ме убеждават че тези който са ми продали са за колата ми (сивик 5ген. 1.5 90кс. хетчбек 3 врати). Какво да правя, , В магазина ми казаха че тея който искам са по 250 лв. бройката Монро, ужас не мога да си го позволя, само моята кола ли е с такива амортисьори, какви са вашите? Дайте съвет какво да правя :P

Бягай далече от там какви са тия монро 250лв бройката :Pтия са луди. По 130 тина лв ти е парчето жълто Koni по добре си сложи такива. Кayaba или токико също стават аз лично не бих сложил монро:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки плюе Монро (аз също)ама никой не казва какъв тип са неговите :)

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм доволен от Монро много добри за цената си имат си гаранция моите имаха 3 години Monroe Reflex те са с газ и масло вътре колата вози екстра и стегнато така, че аз съм доеолен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом са объркали поръчката е редно да ти върнат парите без условия.И да не са ти объркали поръчката ,щом опаковката е здрава са длъжни да ти върнат парите без да обесняваш защо и как.За тия пари слагаш Кони червено и забравяш.Жълтото мисля 4е е по-скъпо от 130 лв бройката.Ако някой има свежи цени ...да ги постне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове кажете от къде може да се купят кони освен от руди 96 постнете адрес на магазин или сервиз МОЛЯ....... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Всички колеги са прави, че са длъжни да ти върнат парите или другият вариянт им кажи "аре монтирайте ми ги и нямам пртенций"така, понеже работя в магазин,не за авточасти,но апк магазин за крайни клиенти!препатихме с един клиент който се позова на некъв нов закон,не мога да цитирам точно, но ни е---ха мамата разните му съюзи на потребители, защита на потребителя... и т.н.та да обеснязакона повелява следното:в двуседмичен срок клиентът може да върне закупената стока,ако сметне че цената която е платил не отговаря на очакваните качества,възможности,параметри... !!!!!!!!!!!!! в нашият случай не му отърваше възможностите на уреда който беше закупил, с няколко думи "тая цена не отговаря на очакванията ми за качество и на баба им фърчилото.разкатаха ни и му върнахме парите а той уреда, ама аре сега ти в качеството си на клиент постъпи така!!!!!!само съвет не подстрехавам никого ина4е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

задните амортисори както си видял в линка по горе са два вида в зависимост от носача аз ходих преди време във Монро в Русе и също ми казаха 250 лв за бройка от този тип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодарности на всички който се отзоваха със съвет. Едва ли ще мога да ги върна срещу пари защото са минали повече от 2 седмици но имам прознати чрез които ще ги продам. Мойте носачи са от плътен метал и вече ще знам какво да търся, още веднъж мерси !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

Щом са объркали поръчката е редно да ти върнат парите без условия.И да не са ти объркали поръчката ,щом опаковката е здрава са длъжни да ти върнат парите без да обесняваш защо и как.За тия пари слагаш Кони червено и забравяш.Жълтото мисля 4е е по-скъпо от 130 лв бройката.Ако някой има свежи цени ...да ги постне

аз си поръчах обикновено кони по около 162 лв бр. - предни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...