Jump to content
renovod

хонда Hr-v

Recommended Posts

колеги имам питане относно хонда HR-V, някой кара ли подобен автомобил, става дума за 1.6, 16 клапана, пълна инжекция, модел 2005 г., дълга база, 5 врати. Ще Ви бъда благодарен да споделите впечатленията си, както и възможността да се монтира газова уредба, предпочитана фирма и вид, газов инжекцион или обикновенно АГУ. До колкото знам мотора е 105 кс, тоест нормалния мотор, който се монтираше на хонда-цивик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за закъснението - малко отпуска :cool: карам такава но от 2000г. и не съм на газпомисли си - едно на ръка разправиите и износването на двигателяа освен това и багажника не е от най-големитеако си толкова на зор с икономия на разход - джаз е със същите интериорни размери а харчи почти наполовина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега харви, мисля да я бутилката да я сложа в багажника на мястото на резервната гума, а резервната да я изправя зад задната седалка зад шофьора, не знам откъде идва убеждението за износването на двигателя, но това в момента не е въпроса, който дискутираме. Карал съм няколко коли на газ включително и лада и рена, та от там идва мерака да я направя на газ, ако не те затруднява можеш да ми споделиш лични впечатления от автомобилчето. Купих го с голям мерак и все още не го познавам както трябва. Как е по отношение на разхода и проходимост в трудни условия. Четох по руските сайтове, че го наричат паркетен внедарожник, но на мен не ми се е налагало да го пробвам в тежки условия. Можеш да ми пишеш за да не пълним форума на Renovod@abv. bg. Поздрави и благодаря предварително за отзивчивостта ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest XapBu

досега съм само на смяна на течности и филтриот тях единствено на скоростната кутия е малко по-солен ама ти щом си на ръчна го спестявашза софия гледам всички препоръчват омбре, но пък той не се занимавал с газовидоколкото знам доста части са същите като на сивика

Редактирано от XapBu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...