Jump to content
BLAZE

Eeeх Бултрако...

Recommended Posts

мъка...Преди час гледах новините по БТВ - имаше накрая реклама на Хюндай - бла-бла нов център, бла-бла нови модели, бла-бла - 5 години или 150К км гаранция, възможност зa 7г. лизинг .......Едни познати преди месец си взеха Шевролет-Деу на 5г лизинг...На сайта на Бултрако:http://www.honda.bg/page.php?lang_id=1&amp...amp;color_id=11то половината им линкове се "актуализират" ;)А аз като почерпих колегите като взех Сивика, се чудех защо една колежка (с най-добри чувства) ми пожела "таз година Хонда, догодина Хюндай" ... ;) е дойде след час да ми се извини , ама ....Чак се чуда Бултрако ли не искат да правят бизнес или Хонда има такова отношение към България ?!

Специално за тях не знам......Но ми прави впечатление,че масово фирмите в БГ не обръщат внимание на сайтовете си,още повече ,че не проверяват електронната си поща ;) !Явно съвсем си нямат представа,че когато (примерно)аз*търся нещо "по-така",демек дето го няма в супермаркета ;) ,то влизам в интернет и лесно и бързо виждам алтернативите ,а после отивам на място и ако всичко е така както го пише в сайта,купувам стоката ;) ........*използвах себе си като пример,но вярвам ,че при едно 50-60% от активното население е така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак се чуда Бултрако ли не искат да правят бизнес или Хонда има такова отношение към България ?!

Бултрако колега са виновни,нямат добри дилъри и условия,работят вяло и май им е през оная работа....През далечната 1998г един колега имаше да взима пари от банка "Елит",която беше свързана с кредити с Бултрако и му предложиха да си вземе парите като коли заложени в банката......Дойде при нас ентусиазиран(целия офис караше само ХОНДИ,3бр) и ни предложи колите.Цената беше много,ама много по-ниска от цената по каталог и за наше учудване с около 5000$ ПО-ВИСОКА от съседната ни Македония...кажи ми тва к'во е??? Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина цените на хонда за България са значително по високи, от цените на конкурентите (Митсобиши, Рено, Пежо, ситроне, Опел, Форд...), Хонда е класа над тези коли, но повечето потребители не го осъзнават, което мисля че е грешка на Бултрако, а и тази насъдена теза че Хонда са скъпи за обслужвани коли възпира още повече копувачите. Бултрако - кофти маркетинг!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не всички представители на Хонда за БГ са толкова зле.Тук Honda-varna нещата стоят по друг начин и на ниво най-важното ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина цените на хонда за България са значително по високи, от цените на конкурентите (Митсобиши, Рено, Пежо, ситроне, Опел, Форд...), Хонда е класа над тези коли, но повечето потребители не го осъзнават, което мисля че е грешка на Бултрако, а и тази насъдена теза че Хонда са скъпи за обслужвани коли възпира още повече копувачите. Бултрако - кофти маркетинг!

Айде и без Митсубиши с класите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не всички представители на Хонда за БГ са толкова зле.Тук Honda-varna нещата стоят по друг начин и на ниво най-важното :)

Наистина е така и ме учудва това и то много ,значи за Варна и Бургас може ,а в София не може....Излиза че има феотдално разделение и никва национална стратегия или поне равно ниво....Цените са същите като в Германия например,но за USA сме направо смешни.Явно е ,митата е..ват цената.EU пазара още не е атакуван брутално,но и това ще стане скоро..... :) Извода:"Коли на старо и Бултрако във "фалит" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16” тасове, комплект каталожен номер: 08W22-SMG-600A само за модификация Base цена: 524,70 лв*

... ей т'ва е, качеството си е качество ...и струва пари :) Редактирано от komsho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Е не всички представители на Хонда за БГ са толкова зле.Тук Honda-varna нещата стоят по друг начин и на ниво най-важното :)

при мен нещо не се отваря тая препрадка направо забива експлорера :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zarrick

Е не всички представители на Хонда за БГ са толкова зле.Тук Honda-varna нещата стоят по друг начин и на ниво най-важното :)

Намерих още един сайт на Хонда-български: http://www.ubico-honda.com/. Не знам за кой град е обаче като изключим офертите за коли на старо доста се припокриват с варненския.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Хора те не само с цените на колите си падат "малко" хулигани, ами и с тези на резервните части. Когато миналата година издирвах под дърво и камък делко за моята кола (D15B3 двигател) в "Бултрако" гордо ми заявиха 1500 лева за него и 6 седмици за доставка. За справка в Англия това нещо от официален Хонда дистрибутор беше не повече от 85-95 паунда което си е точно пет пъти по евтино.Комплект съединител в "Бултрако" за тази същата кола е 527 лева и десет дни за доставка , като се изключи факта че съединителят е консуматив цената спрямо СЪЩИЯТ този съединител в Лондон е "само" с 40% по висока ама айде да не издребняваме. НО може би има надежда защото от чисто любопитство миналата седмица пак питах за делко и сега ми казаха 450 лева което си е сериозен напредък от тяхна страна. Можем само да се надяваме обаче !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да плюйна един път по Бултрако!!!Вчера си качих колата на подемника на един приятел за лек ремонт на едно мъничко гърне след катализатора и какво да видя - прокървил маншон на външно каре. Викам му - Утре ша та сменям. Тая сутрин излизам аз от вкъщи и си викам,преди да ида в сервиза да мина през Бултрако и да си купя един оригинален маншон.Какво пък,така и така колата се разваля рядко,поне да я правя със оригинални части.Престигам аз в Бултрако и питам за маншон.Познайте какво - 165 лева. И деригента там ми вика - Да,скъп е, обаче е със пакетче грес и скоби в комплекта и освен това при нас може да са скъпи частите,обаче ни е евтин труда,само 27 лева на час. Вие наред ли сте бе хора,как се дават 200 лева за смяна на един маншон? Ами ако ония 18 кодишни нископлатени и с голям стаж майстори не успеят за един час...? То в друг сервиз за 200 лева ще ми сменят и карето и пак ще са доволни с печалба. В интерес на истината по-късно през деня ми смениха маншона за 28 лева заедно с труда и всичко. Преди да си тръгна от Бултрако реших да попитам и за гърнето,щото е ясно,че времето му идва. Кой позна цената,кой позна цената???Тази вечер имаме печеливш играч 780 лева. Гепи майна :ph34r: ОООх не ми се говори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако продължават така, ще изтекат като мръсна вода в канала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз там се набутах с 450 лв за един кабел - тоя на волана...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......Чак се чуда Бултрако ли не искат да правят бизнес или Хонда има такова отношение към България ?!

На мен ми се наложи скоро да купя някой неща от там. Естествено чарколяци за бабата дето карам - 5Г сивик и мога да кажа, че ми хареса отношението им към мен като клиент. Не са ме мотали, точна и изчерпателна информация ми даваха на момента, обслужването си беше на ниво. Иска ми се да вярвам, че нещата там ще вървят към по-добре в бъдеще. А и все по-често виждам нови акорди по улиците....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако продължават така, ще изтекат като мръсна вода в канала

Аз направо си му викам на ония пичАбе вие тука продавате ли? - Ами да, продаваме, но за автомобили около '00 - '05.Та дори и 2007 да ми е колата,как ще дам 200 лева за един маншон бе? Като имам пари да си купя нова кола,това да не означава,че ритам пачки по улицата.За 200 лева ще ми сменят маншона и с остатъка ще си купя едно агне за Гергьов ден вместо да отида в Бултрако. Май тука се наблюдава странно явление. Като нямат клиенти вдигат цените за да могат с по-малко продажби да реализират планираните печалби.Хорааааа и не е само там така. Понеже разхода 10/100 ми идва малко дебеличък обмислям газов инжекцион. Имам познат в сервиз за газови и метанови уредби. По негови думи съвсем скоро (преди месец вероятно) вносителя на незнам си кои марки италиянски уредби свалил цените с 30%. Питам аз,КАК СТАВА ТОВА БЕ??? АКО СЕГА ИМАТЕ УДОВЛЕТВОРЯВАЩА ВИ ПЕЧАЛБА, ТО ДО СЕГА КОЛКО СТЕ ПЕЧЕЛИЛИ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако продължават така, ще изтекат като мръсна вода в канала

Аз направо си му викам на ония пичАбе вие тука продавате ли? - Ами да, продаваме, но за автомобили около '00 - '05.Та дори и 2007 да ми е колата,как ще дам 200 лева за един маншон бе? Като имам пари да си купя нова кола,това да не означава,че ритам пачки по улицата.За 200 лева ще ми сменят маншона и с остатъка ще си купя едно агне за Гергьов ден вместо да отида в Бултрако. Май тука се наблюдава странно явление. Като нямат клиенти вдигат цените за да могат с по-малко продажби да реализират планираните печалби.Хорааааа и не е само там така. Понеже разхода 10/100 ми идва малко дебеличък обмислям газов инжекцион. Имам познат в сервиз за газови и метанови уредби. По негови думи съвсем скоро (преди месец вероятно) вносителя на незнам си кои марки италиянски уредби свалил цените с 30%. Питам аз,КАК СТАВА ТОВА БЕ??? АКО СЕГА ИМАТЕ УДОВЛЕТВОРЯВАЩА ВИ ПЕЧАЛБА, ТО ДО СЕГА КОЛКО СТЕ ПЕЧЕЛИЛИ???
Е идеята им е да печелят от нови коли, тези за които не е нужно да си взимаш части, защото са гаранционни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, че някои части са на дебели цени, но като обслужване съм много доволен от сервиза и от отдела за частите.Малко съм разочарован от шоурума им и персонала там. Много оттегчено ми говореха и небяха много в час последния път като ходих.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ви напомня, че на една всички ни известна фирма, наречена HP (Hewlett Packard) основната и печалба идва от консумативите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ви напомня, че на една всички ни известна фирма, наречена HP (Hewlett Packard) основната и печалба идва от консумативите...

Основното в един принтер е консуматива. В принтер за 100 лв мастилницата е 60 лв. Неумесно е сравнението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...