Jump to content
ivaila

Max Tuning Show

Recommended Posts

MAX Tuning Show-пак повдигам една позабравена тема.ще имаме ли прецтавител в журито?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога и къде ще е това събитие. може да подготвя колата дотогава :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 май.прецтавител в журито трябва да изберем до 15 април.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре господа да не се излагаме

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каде 6те е това събитие 4е искам да се покажа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6те се проведе тук---> MAX Tuning Show 2007 - 13 Май 2007г., писта "Божурище" София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

накрая аз ще се кандидатирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е-е-е толкова ли нямамаме хора с знания и самочувствие :blink: .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми дайте да предложим някой ние. Явно всички са твърде свенливи... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

еми дайте да предложим някой ние. Явно всички са твърде свенливи... ;)

Може пък всички да искат да участват и за това да не желаят да са жури :blink: .....Остават 8 дена.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hondafen ... до скоро имаше една от най-добре наконтените мацки. Мисля, че той би бил достоен... ако още е фенче на марката де... /хи-хи, да видим дали ще го жегна малко/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре де срамежливци предложете някои да не предлагам аз за съмз а анатоли дуцов :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

13 май.прецтавител :) в журито трябва да изберем до 15 април.

Каква о е това прецтавител? :)

 

Не би ли трябвало да е представител?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivaila Публикувано на Apr 6 2007, 11:20 PM накрая аз ще се кандидатирам.

Както е тръгнало, май тя ще ни отсрами :) Нама ли още някой левент с готина кола или познания за тунинга да се кандидатира. Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми има не малко добре направени ХОНДИ и хора от форума които са на-ясно с тунинга ама нещо сме скромнички.... :) а и сам да се предложи човек е малко не-удобно.....

Е твойта красавица съм я виждал на живо и е доста добра. Ако няма да се излагаш ( в смицъл да ходиш да участваш ) можеш да си един от журито. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

накрая аз ще се кандидатирам.

Ами хайде тогава да ти издигнеме кандидатурата и да гласуваме с една анкетка единодушно и готово :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Колегата над мен... дали той не е доста добър представител. Макар май да няма право да участва със собствената си кола, и изобщо да участва. Той много добре също се е справил.. семпло, изчистено и същевремнно различно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Antony братле това как да го разбирам Ако няма да се излагаш ( в смицъл да ходиш да участваш) че ако участвам ще се изложа..????? ми О'К тогава ПРАВЕТЕ МЕ ЖУРИ и тва е... аз сам съгласен.......

Не бе братле, човека имаше предвид, че няма да се излагаш /тоест, да ходиш и да се изложиш.... сам себе си, като на изложение/ а не като, че ще се изложиш пред всички. Той имаше според мен предвид, че ако няма да се излагаш на показ като участник, да ходиш в журито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

юхуууукво сътворихме с кандидатурите....ИВОО биеш отбой ми се струва откъм оранжевия тим!!! не таката айде де решавайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да предлагаме хора и да пускаме анкета тва е решението според мен.... никой няма да каже аз ще бада или искам еди кои си да баде че ше баде изяден след това..... за който има повече гласове ТОЙ и тва е.... бат ЕМО да врътне една анкета знаени всички що за сладури сме и да се гласува че не остана време....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам времето тече ;) тик-так :huh:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам времето тече ;) тик-так :P:P:)

Ти недей да си тик-такаш, :P а кажи дали си съгласен да издигнеме и твойта кандидатура, 4е си един "от първите и с доста красива Хондичка" = РАЗБИРАШ :P
аз мисля да се изложа ;) в смисъл да изложа колата ;):P иначе нямаше проблеми :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, "демокрацията" отново взе превес и определи нашия представител...А именно Теодор, познат още като radio_manbgИ да внимава с оценките на Хондите, че всички ще го е***м после :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чакайте, той е много достоен представител на марката и като автомобил, защо така го решихте? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

избора го одобрявам тошката О'К убав момак с тунинга знае за кво стаа вапрос евала... ама тва май беше форум тука дето има много хора или кво добре дошли в БГ траеш си и квот ти кажат тва праиш.... е за кво изопщо се коментираше тва нещо .... бате ТОШО ти нямали да участваш бре...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единствените анкета от които до сега е имало смисъл са тези за дата за националната. При всяко едно друго обсъждане става пълен хаос и не излиза нищо. Конкретно по темата, погледни старата тема и виж колко се изприказва и колко постигнахме с тези приказки. Ами не става приятелю, само приказки, километрични теми и толкоз. Пред мен лично в един момент се поставя въпроса "Ще правим ли нещо или само ще си лафим". Е да ти призная, предпочитам да се намеся така по грубия начин, но да знам че някой е поел щафетата и ще имаме наш представител, отколкото целия клуб да бъде посрамен щото до последно сме го мислили и дискутирали.Ако някой се чувства засегнат, нека сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ти си прав големо мрънкане падна и нищо ама колата на ТОДОР ми се иска да участва а той като е в журито тва вазможно ли е...????? щощ СИВИКА си е УБАФ яко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм още решил дали ще участва колата че май няма да е напълно готова дотогава :DМерси на бате Емко и неговата "демокрация" че съм на върха на топа :dj:как да е обещавам да съм безпристрастен (ако никой не си плати) !

Редактирано от radio_manbg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

13 май.прецтавител :D в журито трябва да изберем до 15 април.

Каква о е това прецтавител? ;)

 

Не би ли трябвало да е представител?

 

специално за колегата който е притеснен за моят правопис ще разясня. от моят компютар не мога да пища на кирилица,затова един колега ми даде някаква програма с която пиша на латиница и тя сама го обраща на кирилица(за което му благодаря).явно не успява винаги да го прехвърли правилно.благодаря за дребнавостта!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Съжалявам че си го приела толкова на вътре а и не е нужно да имаш кирилица на компютъра, форума има просто трябва да се включи и готово и все пак правописа е важен особено във времена като нашето с царяща неграмотност и извъщение над горката ни писменост и култура. Предлагам мир няма да се меся в темата повече :rolleyes::rolleyes:

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...