Jump to content
no1else

Проблем с предницата

Recommended Posts

Здравейте колеги, от известно време като вляза с малко по голяма скорост в завой предницата ми се накланя значително и когато изправя после волана са залюлява бая муцунката на самурайчето. Мислех че са ми меки гумите....направих ги на 2.2 и пак. Натискам и предницата...като отпусна успокоява веднага. Някой има ли идея от къде идва това люлеене ?! :) Оня ден в кръговото за малко щях да се метна като изправих волана...цялата кола се разлюля и се посука на средата на кръговото....добре че нямаше коли близо до мен че да ме "цункат" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери ли за изпуснал амортисьор ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери ли за изпуснал амортисьор ?

100% съгласен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амортисьори. Провери да не са омазнени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са ли въздушни оригиналните на 5-та?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest no1else

нямам идея какви са но когато аз я натискам...бързо успокоява...но в завоите направо ми се разказват игрите...утре по светло ще ги огледам да видим....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

оригиналните са газови но пак си имат масло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лети джанти,ако си с такива и широки гуми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest no1else

мииии с лети 15ски съм и гумички 195/50/15 ...ма това нещо се появи от около месец....имам 8000км с тая колица вече и я знам как влиза в завоите....другаде е ключа за палатката...само амортисьори маи ще излезнат....ииии в тоя ред на мисли някакви идеи за свестни амортисьори да ми дадете ....само да не са на някакви луди цени че съм пробит от всякъде вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кони са добри, а и не са скъпи. Жълтите освен това могат и да се регулират.Koni?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери ли за изпуснал амортисьор ?

100% съгласен. :)
И аз мисля , че са амортесьорите.Преди на братми на фордчето го праве това след като смени колата стан доста стабилна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конито е чудно,но няма смисъл от жълти....поне специално в Русе де,че с тия легнали полицаи си е***о майката.Червените са напълно достатъчни.Иначе 195/50/15 се карат на 2,4 бара миимум.Иначе в момента се хванах да преработвам предните горни носачи,за да оправя стабилността в завой на по-меки гуми.Като съм готов ще постна снимки с новите носачи.

Редактирано от Markony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...