Jump to content
Guest Antony

Forumsleague

Recommended Posts

За съжаление опасенията ми се збъднаха. Многото бира и мръвка пречат на търчането. Важното е че поиграхме добре, и се позабавлявахме. Другия път повече и по-добре. Аз съм доволен. :blink:

 

P.S.

Спецялни благодарности на GIGGS за добрата организация. :rolleyes:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GIGGS

Следващият мач ще го направим на Спортна София. Ако искате може и през седмицата след работно време. Тъй като днес бяхме 5 човека от форума (което за първа среща е прилично) - очаквам предложения кога да се съберем пак. Нека всеки, на който му се играе да каже кога и ще намерим подходящия ден и час за всички. Аз ще имам грижата на игрище - трябват ми 2-3 дни предварително. Важното е да стане системно. П.П. Вариант е и да осъвместим мероприятията - седмичната среща и спортната. Може да се окаже "неочаквано добра комбинация" - очаква се вече и времето да е добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за 1ви футболно събиране не беше зле. Следващия път задължително повечко хора (с 3ма в отбор не се играе дълго). Това за седмичната среща не звучи зле, ако може да не е през седмицата само. Аиде разпускаите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ви хвана мързела?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ви хвана мързела?

Аз съм за, но мога само събота и неделя. Лошото е че сега ходя като е* *н. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занемарихме спортните меропроятия на форума от мързел! Чудна работа на софрите що не се чудите толкоз :) Давайте да се организираме пак да поритаме някоя вечер. Аз ще имам грижата за игрище след като уточним дата и час. Нека е привечер, че температурите по-рано не са за хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D леле чак сега виждам темата пишете ме и мен мога тази събота или неделя. А относно отбора на форума съм на 100% тренирал съм във Славия и Локо Сф. централен нападател така че ако имате нужда с удоволствие ще идвам. :D

Има нужда от всеки желаещ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми перфектно тогава,а за тази събота и неделя дали ще се събирате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми перфектно тогава,а за тази събота и неделя дали ще се събирате?

И аз това се опитвам да разбера, ама мълчат като голфаджии след гонка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Orlin
Отговорено (Редактирано)

аз съм много зает последно време, че завършвам. Изпити балове...мани-мани :huh::angry: Скоро няма да се освободя (можеби началото на Юни до началото на Юли ще мога да отделям време)

Редактирано от Orlin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък от едното бачкане отивам на другото. Свободно време-никакво.:blink:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GIGGS

Нека отложим за след баловете и завършването - в началото на юни може да се съберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо сега виждам темата?давайте да даваме като и мен ме бройтечакам само ден и час:)! и кажете да мия ли колата или и с мръсна ме приемате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

АМи аз футбол не сум тренирал ама докато тренирах хокей на лед два три пъти сме надигравали футбалерчетата :lol: така че може и мен да пишете само някой да подсеща за мероприятията. И малко :offtopic: като предложение да закичат темата да седи горе за да стене регулярно. Защото както е казано "Спортът за един мирен свят" .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе пичове какво става,ще се събирате ли пак? :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз мисля че е време колегата Гикс пак да организира работата?!?!?! :) Пък да видим какво ще стане:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ако е навит да организира нещо за събота или неделя ще е бижутерско :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за отбора на форума съм на 100% така,че дано се съберем достатъчно защото наистина е смешно Хонда да нямат отбор. А за този уикенд аз няма да мога защото заминавам на море :hondarulez: и се надявам като се върна да има повече желаещи и да мачкаме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ckb

За сформиране на отбор трябва да се побърза доста, защото срока за записване е 15 август.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GIGGS

За сформиране на отбор трябва да се побърза доста, защото срока за записване е 15 август.

И аз това казвам - който иска да казва СЕГА за да имаме време да се съберем 1-2 пъти и да се действа. Единственото нужно е желаещи, които през повечето недели да са свободни за около 2 часа. Емоциите си заслужават началното усилие. Ако наистина успеем да съберем още 8-9 човека аз ще имам грижата за организацията и подаването на регистрациите. Надали е нужно да казвам, че аз съм "за".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AIDS_LOLLIPOP

Още един за и пичове айде бе не се излагайте не може да няма 10 футболисти във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление може и да няма :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме знаете, че съм вътре! Не мога да повярвам, че се вдигна тази тема. Аиде Мързелиии стига сте мъчили колите, покажете им че и вие можете да бягатеге. Чакам да чуя кога ще е записването, ако въобще се съберем :cool

Редактирано от Pliushtadin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове незнам докъде сте стигнали с организацията(май до никъде все пак е лято) но и аз съм ЗА,мога да идвам на срещите но само в неделя такаче не съм сигурна бройка,просто всяка събота работя:bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:bounce:

пичове незнам докъде сте стигнали с организацията(май до никъде все пак е лято) но и аз съм ЗА,мога да идвам на срещите но само в неделя такаче не съм сигурна бройка,просто всяка събота работя:drunk:

Ми тъкмо те мачовете са в Неделя. Според мен това е идеалния ден за мачове и все пак е нормално да има 3-4 човека в повечко защото на всеки се случва да не може да доиде.Загряваите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се има и в предвид че минималния брои играчи в отбор е 12. форумлига

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме пиши евентуално с още един:P!!АКо случайно не пиша по темата оставям си тел. 0889 28 24 22.Звъни само да ме подсетиш ,ако това разбира се няма да те товари по някакъв начин,или пусни смс :) !?!? :)

Редактирано от icho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяяя, бати якото хондьовците имали и пъргави крака, а не само пъргави ръчички, като нашия светъл пример darcosi. :) :) Аз по принцип съм много навит да дойда да потичам с вас, пък да видим дали ше ме одобрите. Въпросът е мачовете да са само в неделя, че в събота обикновено съм по уроци и шитове, така че, ако наистина е само неделя, пишете ме вътре. Таз неделя ше се събирате ли и ако да къде? Да знам да се вясна и ако ме одобрите, съм вътре сигурен, че даже и през учебната година ше идвам (ако този по история не реши да ми стопи гьона, ама се съмнявам).Та засега съм вътре и с двата крака, ако е в неделя.

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз през седмицата няма да мога защото утре заминавам на море,така че като се върна ще проверя как вървят нещата ако има начин да ме картотекирате без да съм тук действайте.п.с. На 11.08 се връщам така,че дерзайте с пълна пара и после да мачкаме! !!!

Редактирано от AIDS_LOLLIPOP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха кога сам казал да ме броите за двама !!! . Аз да си кажа че играя само вратар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упс, сори ... всъщност Icho споменава втори човек. Нищо де, вратаря си е за двама :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Orlin

Както е тръгнало ще продължа да играя за ХардуерБГ. Междувпрочем, ако се сформира ХОНДА отбор е хубаво до 15-ти този месец да се подадат молбите :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WaveMastaa

Леле колко време мина, никой още не е писал в тази тема!Няма ли някой да внесе все пак някаква яснота по въпроса има ли отбор на форума на Хонда и кои са картотекирани в отбора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, де ... нека се преброим и ако я докараме до 10-ина човека ще пробваме. За тази неделя вече е късно да организираме спортна среща, но може да я направим през седмицата след работно време. Ако някой желаещ да участва в отбора не може да дойде ще го картотекираме за да хванем срока и да покрием изискванията. На полусезона имаме право на 3 трансфера - т.е. можем да актуализираме състава. Важното е да имаме 6+1 човека всяка неделя за мачовете от лигата. Отборът ще има нужда и от екипи, но за тях аз ще имам грижата. Има няколко варианта като най-евтините са около 20лв., най-разпространените около 27 и най-добрите за 60. Цените са за комплект фланелка и шорти. Преди да се ентусиазираме нека всеки заинтересован да прочете условията за участие, защото то е свързано с макар и малки финансови ангажименти: http://forumsleague.com/

Преброяването:

1. Pliushtadin

2. Antony

3. ckb

4. ckb - каза да го броим за двама :blink:

5. Rocko

6. Aids Lollipop

7. Giggs

8. Orlin ??? Ще имаме нужда от вратар :D

... ДОПЪЛВАЙТЕ ...

......ейма и мен:D

9.и4о

10.и той каза да го броим за двама :D))

 

МОля само пак организатора ,да ми пише на лично кога ще е мача ,че нямам визможност постояно да проверявам,а пък ако не дойда да не ми горят много ушите :D:cool:

Редактирано от icho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то не мина ли срока вече :thumbs1: Маи пак ще си останем с 1 мач за годината

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно е ...

Колега, понеже гледам, че темата е отдавна, се чудех дали идеята за сформиране на отбор е отпаднала??

 

Ако не е бих желал да се присъединя..имам известен опит от В-група... ;)

 

Срамота е да няма представител на HONDA club... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...