Jump to content
Guest CoolDevil

Заслужава ли си

Recommended Posts

всичките английски сивици с 5 врати са хечбек!!! Ако обявата е читава и колата е в приемливо състояние си заслужава, аз карам такава само че 90 коня, и без ABS и SRS, и съм повече от доволен :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заслужава ли си ако мода да смъкна цената до към 6000лв?!http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu..........

Ами не може да се каже със сигурност, без да се огледа на място!Възможно е да е англичанка, макар че японските Сивици също имат модификация 1.6i SR със 125 к.с. (6-та генерация купе). Цената ме навежда на мисълта, че е по-вероятно да е английски Сивик, защото купетата са от 9 нагоре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то си се вижда ,че е англичанка .... заслужава си що не .... поне на снимки е супер . Ако техническоро й състояние е добро зимай ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще я докараш до 6к, само ти си знаеш ;);) Ако това стане и колата е ок, според мен си заслужава.Иначе от това, което се вижда от снимката си е англичанка от всякъде. Тези, които са 1.6LS са 115кс и не са VTEC. 1.6RS са VTEC 124кс. Всички английски сивици са с махагон, като при по-малките от преди фейслифта той е от този по-оранжевия и е само на таблото отгоре. Съответно при по-солидните модификации (именно като тази) и като че ли след фейслифта почват да го правят по-тъмен и се слага и на централната конзола по барчето.Друго, което отличава като цяло тази версия са оригиналните 15" ляти джанти, задния спойлер и задължително подлакътник. На тази от снимката и липсват калобрани и волана й не е обшит с кожа.Мен лично ме кефи количката. Успех!П.П. Онзи ден видях англичанка аеродек 1.4SR, което сериозно ме озадачи и подлага под съмнение моята теория ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Изглежда супер и с всички екстри,
перфектно за цена от 6 хил. ;)

П.С. Единственото което не ме накефи е
тапицерията по седалките, тигър-лилаво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

даже по изгодна и от моята ще излезе ;) , но цената все още не е 6000лв, но дори и за 7000 си заслужава, стига да е изправна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда супер и с всички екстри,

перфектно за цена от 6 хил. :P

 

П.С. Единственото което не ме накефи е

тапицерията по седалките, тигър-лилаво :)

нали е ужасна ХАХАХАХАХАХА

и мен много ме дразни...дано само това да и е кусура!!!!

ще му измисля решение....

утре ще ходя да я гледам и ще кажа как е.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат колата според мен е хубава на вид а и цената според мен е добре(зависи как се пазарите :P:P:P )Само имам един съвет огледай я хубаво от лявата страна за удари или някакви такива "интервенции".Успех!!!Дано е читава и да се споразомеете за цената,за да те радва дълги км. :P:):P

и на теб ли ти се струва, че има няква заварка там около тампона за амортисиора или....сподели...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaHeart

Англичанка си е. Аз гледах две от точно този модел и са доста добри.За тапицерията...., не знам на снимката но на живо е по-добре. Уютно е като седнеш вътре.Единствената грешка, която забелязах е, че това вътре не е точно цвят махагон, както при другите английски Сивици. Цвета е сивкаво син но стои добре.Ако можеш да се разбереш за парите да са ти добре и колата е в добро техническо състояние,аз бих казал Go for it! Заслужава си!Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Брат колата според мен е хубава на вид а и цената според мен е добре(зависи как се пазарите :P:P:P )Само имам един съвет огледай я хубаво от лявата страна за удари или някакви такива "интервенции".Успех!!!Дано е читава и да се споразомеете за цената,за да те радва дълги км. :P:):P

и на теб ли ти се струва, че има няква заварка там около тампона за амортисиора или....сподели...
И на мен ми направи впечатление :P ,ама кой знае......може да е излезло така на снимката......иди провери на живо и к'вото сабя покаже :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

КАПАРИРАНА :P:):P

но не от мен.... :P

Редактирано от CoolDevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко че я изпуснах...

сега един познат ми прелага това:

http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu........

 

за 6500лв. ...

 

но ми каказа, че е добре да си я капарирам предварително, още преди да е дошла в БГ...

 

според вас колеги, има ли наистина какво толкова да и се гледа на една Хонда на 107 000км...

естесвено имам му доверие, 4е поне няма удари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко че я изпуснах...

сега един познат ми прелага това:

http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu........

 

за 6500лв. ...

 

но ми каказа, че е добре да си я капарирам предварително, още преди да е дошла в БГ...

 

според вас колеги, има ли наистина какво толкова да и се гледа на една Хонда на 107 000км...

естесвено имам му доверие, 4е поне няма удари ;)

Ми знак от горе :P:P:P

НЕ ВЗИМАЙ СИВАТА,ВЗЕМИ ЧЕРНАТА.

На снимките и двете от вътре са еднакви виж за техническа изправност можеш да се надяваш на късмета си!! Все пак взимаш хонда на 107хил.км. плюс,минус 20-30хил.км. :cool:;):rolleyes:

А и щом ти е познат......... незнам,аз бих се рискувал за тази.

 

УСПЕХ!!! !!! !!!

 

:cool::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...