Jump to content
paco_rz

Проблем с музиката след смяна на акумулатор.

Recommended Posts

Здравейте колеги. Вчера си смених акумулатора и сега музиката ми не свири както преди. Направих настройките на ниски и високи,както бяха преди смяната на акумулатора - тях ги помня със сигурност как бяха ( настройките са на 1-вата прикачена снимка ). Въпроса ми е: Има ли някакви други настройки за звука,освен тези от снимката? Нещо като еквилайзери или подобно - не можах да намеря такива в настройките. Сега музиката се чува по заглушено и гъгне.

Второто което забелязах след смяната та акумулатора, че на малкия дисплей,където е часовника,над надписа CD ми излязоха TA и TP ( виждат се на 2-рата прикачена снимка ).Преди ги нямаше със сигурност. Да не би от тях звука ми да не е както преди и как се махат тези TA и TP ??

post-34968-0-23258100-1471948872_thumb.jpg

post-34968-0-34570900-1471948881_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TA и TP, се появяват и махат с бутона за RDS. Относно звукът, не знам дали има общо със самият акумулатор, или нещо друго е станало по време на смяната. Аз съм сменявал моят + е разкачан десетки пъти.

Ползваш си чейнджъра или имаш АУХ устройство? Акумулатора какъв е - стокови параметри или си слагал по-силен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TA го махнах,но TP не можах. Ползвам си чейнджъра - не знам даже как се закача този AUX. Акумулатора ми е VARTA  B32 45Ah - такък беше и стария,с който купих Акорд-а.

Четох из нета за някакво Diagnostic Menu, но не знам как се влиза в него - дали там няма да има някоя настройка за звука ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За звукът няма настройки в това меню. Евентуално ако има друг начин за диагностика специално за звукът, някой друг с опит бо могъл да асистира. Спред мен това си е нещо от настройките, не мисля че има проблем по самото аудио.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз мисля че е настройки - преди смяната на акумулатора всичко беше ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натискаш и задържаш, врътката за усилване /изключване/ на радиото. На малкият дисплей се появяват още настройки, не помня точно какви. След това с другата врътка, за ръчна настройка на честотите, като я завъртиш сменяш настройките, а като я натискаш отиваш в следващите настройки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...