Jump to content
kavenaghi

Странично огледало за Civic 7-ма ген.

Recommended Posts

Здравейте. 

 

Нов съм във форума и не съм сигурен, дали тук е правилното място, но вече се сблъсках с първата грижа за моята Хонда - счупено дясно огледало. Прикачвам две снимки - на счупеното (ограденото с червено кръгче) и на здравото. Счупена е пластмасовата част, която е към вратата и за нея се закрепва огледалото, т.е. самото огледало е здраво. На снимката със здравото се вижда по-ясно за добиване на представа - черната пластмаса, която стърчи малко навън, за да се завие на нея огледалото - тя е отчупена от основата ѝ. 

Та някой да ме посъветва откъде мога да намеря такава част, или ако няма вариант - цяло огледало заедно с тази част? Първа кола ми е и досега не съм се занимавал с такива неща...

 

А иначе точният модел е - Civic 2005г. хечбек. 7-ма генерация, 4+1 врати, 1.7 CTDI

post-34743-0-70276200-1469899230_thumb.jpg

post-34743-0-80359900-1469899237_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами единственият вариант е по автоморгите или ebay. На този в UK има едно в момента за 20 лири. Води се "шофьорско", т.е. тамън за от дясно. :) Може да се разровиш и за още обяви. Иначе отиваш на някой от нашите сайтове и избирш опцията "на части". Гледаш обявите и звъниш.

 

Untitled.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Пробвай в моргата на Станимир в Дружба. Има бая неща и сто про ще намериш такова. 087 946 6444. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помощта. Издебнах една много добра цена в ebay uk още като пуснах темата и вече го чакам другата седмица да дойде - за около 45лв с доставката до тук, същият модел и цвят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...