Jump to content
chopper1969

контролни прибори

Recommended Posts

Здравейте колеги, от скоро имам сивик D15B2 94г. забелязах че зареждам за 20лв. бензин и стрелката на бензиномера отива до средата на скалата (нямам книжка с упътване) Колко събира тоя резервоар? ако опре в червената чертичка колко има още( не че го оставям да падне до там) А... и още един въпрос: до къде трябва да ми стига стрелката за температурата на антифриза сега, и през лятото,под средата, до средата или над нея ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от скоро имам сивик D15B2 94г. забелязах че зареждам за 20лв. бензин и стрелката на бензиномера отива до средата на скалата (нямам книжка с упътване) Колко събира тоя резервоар? ако опре в червената чертичка колко има още( не че го оставям да падне до там) А... и още един въпрос: до къде трябва да ми стига стрелката за температурата на антифриза сега, и през лятото,под средата, до средата или над нея ?

Ами казват за стрелката на температурата, че обикновено си стои малко преди средата поне моята е така :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Стига бе не може толкова да се вдига! Излиза че резервоара ти е под 30 литра. По принцип дават да е 50 литра. А за температурата на антифриза, определено и моята си седи по средата. Ето ти един линк за "книжка" за твоя сивикhttp://store3.data.bg/marchinov/HONDA/Ab0V...ce%20Manual.zip

Редактирано от Orleto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на 6та ген, 3 врати като сипа 30лв и подминава средата... предполагам че ще събере още толкова... Иначе стрелката на температурата ми седи почти хоризонтална ВИНАГИ (може и малко по надолу да е)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от скоро имам сивик D15B2 94г. забелязах че зареждам за 20лв. бензин и стрелката на бензиномера отива до средата на скалата (нямам книжка с упътване) Колко събира тоя резервоар? ако опре в червената чертичка колко има още( не че го оставям да падне до там) А... и още един въпрос: до къде трябва да ми стига стрелката за температурата на антифриза сега, и през лятото,под средата, до средата или над нея ?

Ами казват за стрелката на температурата, че обикновено си стои малко преди средата поне моята е така :hondarulez:
Досега съм имал 4-ри Хонди и на всичките стрелката на температурата стои под средата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

moita e e sa6ta i po sa6tiq na4in,trqbva da e normalno.predi da smenq termostata strelkata za temperaturata edva se vdiga6e osobenno izvan gradsko,i gore6e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Благодаря за вниманието което ми отделихте, значи всичко по уредите ми е нормално :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_freak

Като сипя 25л бенз и стрелката си га ебе почти на мах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...