Jump to content
bahamonde

Въпрос за десни врати Сивик, 1.6 Vtec

Recommended Posts

Наскоро закупих Сивик, 7ма генерация, 1.6 Vtec. Що-годе е в добро състояние, върви добре, има качен ГИ Романо, с мазане на клапаните. Но не ми се отварят двете десни врати, от централното! Трябва да се вдигне, или пусне бутона отвътре, иначе не става! От едно място ми казаха, че тези модели са така конструирани, вярно ли е? Или просто се касае за техническа неизправност? Питам, защото за пръв път имам хонда, и за пръв път се сблъсквам с подобно нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

Моята Хонда е 6 генерация (малко по- стара от 7 генерация) и имах и аз същите "проблеми" преди време.

Обяснението на майсторите беше, че са прекъснали някои от кабелите от централното (може би близо до буксите във вратите). Според майсторите това прекъсване на кабелите може да се дължи и на прегарянето им от високите температури през лятото (Сивика ми е т. сив металик). А моята хонделка е стояла само навън (на слънце) и никога не е била в гараж.

Вероятно може и да е от тях- за това няма да е лошо да бъдат проверени тези кабели. 

Поздрави 

П.С. Това ми се е случвало и с ел. пакета за сваляне на стъклата от шофьорската врата- и беше оправено бързо (както и централното заключване на вратите).

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повреждат се машинките за централното на неработещите врати ,що не потърсиш из форума темите по този случай.Опциите са -смяна на машинките с универсални или да си оправиш твоите по описания начин във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...