Jump to content
marinpopov

Хонда црв

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следния проблем и ще се радвам ако някой ми даде съвет.От скоро имам хонда ЦРВ 2007 година дизел 140 коня до сега не съм карал хонда но я избрах като "уж" надежден автомобил порадвах и се точно 5 дни и вече 25дни чакам реле подгряване от Бултрако Пловдив нямало алтернативи само оригинално ми казаха от сервиза(не сервиз хонда).На всичко отгоре днес получили стоката и мойто реле го нямало (ужас думи нямам) и ще пишели имейл и дрън дрън.Също и ароматизатора ми прокапа и разяде панела на радиото и бутона на аварийните докато стои там в сервиза(бутон пак никъде няма само В бултрако 118лв ,ще слагам навигация и радиото не е проблем) само ядове.Преди имах ауди и никога за части не съм чакал със всичко на хода ли така е въпроса?Защото ако е така  нямам думи или ако има решение моля кажете,но не е нормално според мен такова чакане ами ако нещо по сериозно се наложи какво правим?Стом и чакаме без кола и ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/ad/honda-tsrv-2-2tstdi-140ks-2009g-ID5mzug.html

Колега,търси втора употреба.Защо се забиваш директно в Бултрако?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря търсих втора употреба но явно незнам къде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като влезеш : продажба на джипове хонда ЦРВ  в Mobile, всичките обяви за по 11 лв са само авточасти втора употреба.

Аз така се прекарах, като чаках 25 дни от БУЛТРАКО, а беше уж за 10, маркуч за високо налягане на хидравликата и ми 

резнаха главата за  600 лв. а от тези обяви, от катастрофирали коли и то на по малко години беше от 150 до 250 лв, е

разбира се има фирми които със твоите щуцери ти правят същия със Български маркуч за 70 до 100 лв със монтажа,

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е в марката, а в Бултрако. Това реле не може ли да го отвори някой жичкаджия и да се види какво му е? Не вярвам да е космическа технология. На китайските коли, това им е хубавото - всички части са им оригинални...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колата стои в сервиза и чака реле,ако реша да я взема сигурно ще искат да им платя че са открили проблема, и малко е кофти ситуацията но ще си я взема накрая и ще се оправям сам,те и без това чистиха дпф(компютърно) като мислеха че е от него а то не беше ,но аз си платих чистенето.Абе нямам думи за нашите сервизи просто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тези няма да ги бъде ами ако някой знае читав сервиз в Пловдив да пише.Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...