Jump to content
хари7

аз вече се двоумя !

Recommended Posts

Голф 2 е аристократичен модел на шведската фирма Ауди, първоначално създаден да докаже или отхвърли Специалната Теория на Относителноста на Айнщайн или с други думи - да провери дали е възможно телата да се движат със скорост по голяма от тази на светлината. Съществуват и други мнения - например според известния учен-дисидент Александър Бойчев, Голф 2, не е автомобил, а е истинско со

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest хари7

еееее-поне съм го постнал в правилния раздел,а сега влизам и в другите форуми,така че ако открия нещо и за други марки... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, но версията става все по-разширена :blink:.Пък и одата е забавна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Сивик е .......................

:cool::D;):lol::D:P;):cool::D;):D:P

Чшш Майсторчето ти си голем отворко ве, отивай си у
Фалве форума къв го чиниш тука само да се заяждаш ли?

;);):cool::D:D:P;););):angry::angry::angry:

П.С. Аве хора я го баннете тоя дръвньо :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Май трябва да поясня.Всичко това беше посветено на най-добрия ми приятел,който е с моята хонда по работа.Вече четвърти ден аз съм "собственик" на неговите два Фолксвагена,една двойка и един бус. :D И под двата съм лежал доста време,а той под моята никога :D Да не казвам голяма дума,но това е констатацията до сега.Нищо лично не влагам към собствениците на другите читави Ф...Верно четвърти ден се гърча в агония,защото ми липсва Хондата.Дано той да го прочете и разбере каква жертва съм направил за него. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сивик е .......................

:cool::D;):lol::D:P;):cool::D;):D:P

 

Чшш Майсторчето ти си голем отворко ве, отивай си у

Фалве форума къв го чиниш тука само да се заяждаш ли?

 

;);):cool::D:D:P;););):angry::angry::angry:

 

П.С. Аве хора я го баннете тоя дръвньо :o

масторпетко е нещо като модератор в темите за голфове и добре че е той иначе не се знае докъде щяха да стигнат глупостите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mastorpetko, май доста се залежа и ти доскуча в НАШИЯ форум!?не така с рогчето тук, или очакваш похвали? Не че ми харесва да се пише ИЗОБЩО за любимата ти марка тук, но поне главен герой в споменатата ода и в доста тунингованата и ъпгрейдвана нова версия не е сивик, така че иронията ти не фаща дикиш, освен да си набираш врагове при нас:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна,не знам кво им цепите басма на такива тука.Като го сърби задника когато иронизират някаква обичана от него марка автомобили и тва не му харесва,еми да си ходи в техния форум.Мен другите марки НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ и не шетам из техните форуми да защитавам моята любима марка.То демокрация и търпимост,ама тва нещо не ме кефи.Никой не вика такива "фенове" тук.Аз никога не съм плюл която и да е друга марка и леко ми втръсва тая антиГолф хава,ама ТОВА Е ХОНДА ФОРУМ,така че какво очакват?Айде спирам че ми свършва доброто възпитание. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Майна,не знам кво им цепите басма на такива тука.Като го сърби задника когато иронизират няка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не знам............ама май не сме единствения форум,в който се пишат такива неща..............................................нека Масторпетко да поразгледа и другите форуми :cool: това не го казвам само за да се заяждам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ли имам чувството, че във всеки момент ще дойде Горския и ще ни разгони всичките.И с основание де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а пък мен написаното от maistorpetko ме изкефи и разсмя. Не прави другиму, каквото не искаш да ти правят - и какво като човека е проявил малко ирония?.Айде сега, който се чувства с неизживяно детство да тегли една черта през форума и да каже:"оти ми се дуеш бе усро, а пристъпиш чертата, ше те спукам от бой" ?!офтопик би трябвало да е място което разведрява настроението, гледайте по-ведро на нещата - с подобни заплахи нищо не се печели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички сте били много чувствителни на тема марка коли.Това е като да си фен на футболен отбор-и да пада и да бие за теб пак ще си е номер едно.И аз много се смях на писанията за Голф-а,ама по някое време ми доскуча.После се смях и на гаврата със Сивик-а.И баба,и дядо,и мама и цялата ми рода до не знам кое си коляно са ме учили да не правя това ,което не искам да ми правят.Аз съм горд собственик на civic и crx и за мен друга марка кола няма.И да ме питате защо,не мога да ви отговоря.Хората около мен се шегуват,че пътя до моето сърце е през колата ми.Ако някой каже,недай си боже,нещо лошо за тази марка превозни средства все едно ми е казал,че съм напълняла и се почват типично женски фасони и сръдни.Но истината е, че Петко THE Майстор-а просто ни натри носа.Макар и за мен това да е проява на комплекси. И аз се чудя как горския още го няма...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...