Jump to content
Rust

Проблем с предницата

Recommended Posts

Точно като от гумите звучи :blink:Аз на друга кола съм срещал този проблем ..... даже бяха еднакви гуми , но едната просто някакъв дефект имаше .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени гумите с еднакви :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

преди беше с еднакви гуми и този проблем го нямаше, но дали няма и лек проблем в предницата и сега да си проличава в пълна сила заради нескопосаните гуми, аз лесно ще сложа други гуми но ми е притеснено да не земе да направи тая простотия и стях точно в неподходящия момент. Преди сивика съм го карал с всякъкви подобия на гуми и такъв проблем не съм имал.

Редактирано от todor petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

погледни си разните втулки ,че аз такъв проблем съм имал на друга кола от тях с еднакви гуми ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе приятелю, ако обуеш единия крак в кубинка а другия в лятна кънка ще усетиш ли разлика... ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

абе приятелю, ако обуеш единия крак в кубинка а другия в лятна кънка ще усетиш ли разлика... ;););)

ако са еднакво високи поне няма да ми дърпа настрани единия крак ;)П.П. интересно ми е волана дърпа ли ти когато колата тръгва настрани или колата просто си завива без да мръдне волана ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи като пусна волана дори и при малка скорост колата тръгва винаги на дясно, като държа здраво волана колата си ходи на пред, но при над 120 почва да танцува по пътя струва ми се повече на ляво но не мога да забележа със сигурност дали мърда волана по скоро не. Днес и сложих две еднакви и проблема както и предполагах исчезна но пак ми е притеснено да няма някои проблем в окачването или управлението, дърпах теглих там разните му щанги носоачи и прочие чаркове но невидях да има някакъв луфт, имали някакъв начин да се установи дали има проблем но без да ходя на сервиз щото мразя някои да ми ръчка по колата, за над 10 години каране сивика не е стъпвал в сервиз дори и при по сериозни повреди, сега се надявам и при акорда да е така, ма той е по сложен мамка му ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...