Jump to content
No Limit Performance

Куките снимат гонките по пистите

Recommended Posts

става дума за писта Сливен през последните 2 седмици са заснемали гонките и участниците в тях започнаха да ги предърпват в рпу-то :dry: около 4-5 мои колеги изгърмяха вчера и днеска .за това ,че се пазетеайде със здраве :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че от каде снимат тея хаймаци бе :dry: ейййййй точно са канех да идвам да поразтапча хондето :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че от каде снимат тея хаймаци бе :dry: ейййййй точно са канех да идвам да поразтапча хондето :(

Е мама им и тапаци. Мнооооооо гадно правят. Нямат ли си друга работа? Няма ли престъпници за ловене ????? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви дам от моите номера да ги снимат както искат :dry: Поне аз като биах да не се притесниавам ако са ме снимали :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

кви са тея номера бе дай насам :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Тук нещо май се преувеличава :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може пък да не е преувеличаванеКой знае каква "тиха" политика водят спрямо "малоумниците" с по над 100 коня под капакаПознайте кой всяка сутрин вдига 180 на път за работа в градски условия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе,верно-все пак това е писта,а не улица.там няма нито ограничения за скоростта,нито ЗДП е в сила....много ми е чудно кво ще ми кажат ако ме снимат и ме винкнат после у РПУ-то....колегата дето е пуснал темата да каже кви са били санкциите ако въобще е имало такива за приятелите му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честно казано....то и аз снимах гонките на Сливенската писта......,,че и жената даже ;);) .Но не се знае на национала дали няма да привикам някой :worthy:;););)

Редактирано от Policman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак до санкции не вярвам да се е стигнало :worthy: ,ама то стига че са ги привиквали до РПУ-то...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е че знака изчезва за 10 15 минутки :blink:и после ми че то няма знак що да не се влиза :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...че всички са на 6 месечен изпитателен срок и при най малко нарушение книжката им ще бъде отнета.

шшшшш,чакай бе,те да не са били в съда и да са ги осъдили? хаххаха 6 месеца изпитателен срок....ей-й-й тва БГ Полийс са си **** м*******.....нямат равни. Ебати смеха,кого залъгват? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...че всички са на 6 месечен изпитателен срок и при най малко нарушение книжката им ще бъде отнета.

шшшшш,чакай бе,те да не са били в съда и да са ги осъдили? хаххаха 6 месеца изпитателен срок....ей-й-й тва БГ Полийс са си **** м*******.....нямат равни. Ебати смеха,кого залъгват? :blink:
Пич тука нещо си грешка.Имаме колега във форума който е полицай и постоянно ми помага каквото го питам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

имаме си най-стабилния полицай който помага на всекиго с каквото може и да не говорим че е невероятен човек.неможе всички да ги слагаш под един знаменател :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не им се връзвайте на полицаите. Те са уязвимми в СЪДА !Има и медии за полицейския произвол.Да се занимават с престъпниците!едит: Ако някой го викат в РПУ, е добре да ходи с адвокат

Редактирано от blueeye

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

имаме си най-стабилния полицай който помага на всекиго с каквото може и да не говорим че е невероятен човек.неможе всички да ги слагаш под един знаменател ;)

Точно това имах в предвид ;) . Редактирано от vartan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Честно казано....то и аз снимах гонките на Сливенската писта......,,че и жената даже ;);) .Но не се знае на национала дали няма да привикам някой ;);););)

Представям си да дойдеш с униформата и да сложиш едни ограничения 20 или 30км/ч! ;) И като почне едно сурвакане...... ;) Направо за Акюра ще събереш... ;) П.С Може и една лекциика за безопасно шофиране,че нещо много катастрофи напоследък.....Или направо да направим една тема за съвети за безопасно шофиране ......ще е от голяма полза.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Абе аз бях почнал една тема за катастрофи,малко е кофти,но ще ви пускам пак снимки от произшествията,които посещавам :P Има доста гадни сцени,но такава е действителноста по пътищата в момента :D Нека по-младите рейсъри се позамислят над снимките ,които ще поствам и да мислят с главите,а не с други части на тялото си :D:cool:

гадно но трябва да се виждат такива неща.може и да помгнат .подкрепям ти инициятивата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то твоята инициатива май и по ТВ я подхванаха, като гледам всяка вечер по новините колко кръв се лее по пътищата ни......... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest morskija

напълно подкрепям полисман щото по пътищата ни е по срашно от ирак и най-лошото е че никой не си взема поука ами почват едни от рода "ако бях аз нямаше да стане така................... , тоя е бил е***и калпавия шофьор................ и нистина трябва доста снимков материал пък дано някой си вземе поука щото никой не е застрахован от такава беда .Казвам това от позицията на човек преживял 3 пъти такъв ад с три унищожени коли но за щастие без загинали И УМНАТА "КАРАЙ КАТО ЛУД НО ПО ПИСТИТЕ А НЕ НА ПЪТЯ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз винаги съм бил на мнение , че всеки който се мисли за голям състезател може да го покаже на пистата , а не да се цепи със 120 по улиците на града.защото малки деца и възрастни хора колкото искаш ... и после живота ти заминава на кино.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз винаги съм бил на мнение , че всеки който се мисли за голям състезател може да го покаже на пистата , а не да се цепи със 120 по улиците на града.защото малки деца и възрастни хора колкото искаш ... и после живота ти заминава на кино.

Ха Ха стига си приказвал глупостидобре че колата ти е в бокса иначе ще видим кой каде с колко се цепи и по кои улицивсички се цепим каде по улиците каде в........ ама трябва да внимаваме това е. Редактирано от StreetStyle

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

аз винаги съм бил на мнение , че всеки който се мисли за голям състезател може да го покаже на пистата , а не да се цепи със 120 по улиците на града.защото малки деца и възрастни хора колкото искаш ... и после живота ти заминава на кино.

не трябва толкова да се мисли за собствения живот колкото за тоя на другите ... ти твоя можед аго прекараш в затвора , но може причината да е че някое дете няма да прекара своя въобще ! аз на това се дразня - качват се разни хора във возила подобни на танк и цепят яко напред без да мислят за това което може да стане , а има и пешеходци дето се мислят за по тежки от колата ! такива дето са гледали мнго филми със супергерои и смятат че като се метнат пред кола движеща се с 50 ще им се размине :thumbs: ... не знам каква е истината ,но мисля че повечето злополуки се случват в градовете по малките улици и в кварталите и трябва да се научим поне там да караме мноооого внимателно и силно според ограниченията ,а не да минаваме пред блока със 70 ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Наистина не се замисляме, че при скорост от 50 км/ч спирачния път
е някаде около 15-тина метра което си е 3-4 дължини на собствената
ни кола и то в зависимост от пътната настилка и "How old your tires"

Незнам аз си мисля особенно за извънграско че знаковите ограничения
не отговарят реално на пътната обстановка, защото замислете се преди
колко години са поставяни въпросните знаци и какви коли тогава са ги
спазвали ако въобще има знаци, повечето по-липсват


Има доста недомислици:

В София по бул. България до преди 1 г. ограничението си беше 5
0-тка или пък по "Цариграско шосе" преди ......... забравих колко беше :lol:

Когато си пътувам до Плевен съм засичал знаци разрешаващи
изпреварването за 50-100 метра, което дори и за моята машина
е доста трудно а пък камоли за "Москвич 408"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста недомислици:

 

В София по бул. България до преди 1 г. ограничението си беше 5

0-тка или пък по "Цариграско шосе" преди ......... забравих колко беше ;)

 

Когато си пътувам до Плевен съм засичал знаци разрешаващи

изпреварването за 50-100 метра, което дори и за моята машина

е доста трудно а пък камоли за "Москвич 408"

Абсолютно си прав и ако отворим една тема за маркировка и знаци които са пълна глупост ще пишем цяла година....Например: прекъсната линия в десен завой и никаква видимост ;)

или на права отсечка 40км/ч.....

А КАТ София да се поразкарат из ЕС да видят как са организирани пътищата ,а не да се напъват да измислят топлата вода!"На всяка пряка светофар"- ей това е девиза на КАТ тъпаците....

Поне до Македония да идат да се научат как се излиза и влиза на едно шосе.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o©

...........Даааа,а къде забравяш болестта "КАРАЧ на Голф3".........

Хайде сега за НЕМСКОТО ЖИГУЛИ да не заговаряме :rolleyes:

че ще цъфне бодигарда им "mastorpetko" и ше окепазим пак темата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...