Jump to content

na_brat_pit_brat_mu

Фен
  • Мнения

    1
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Обществена Репутация

0 Neutral

Относно na_brat_pit_brat_mu

  • Ранг
    Начинаещ

Profile Information

  • Кара
    Honda stream rn3
  • Пол
    Мъжки
  • Място
    Стара Загора

Последни посетители

Функцията за показване на последните профилни посетители в момента е изключена и не е показна пред останалите потребители.

  1. Здравейте колеги, от скоро съм собственик на Хонда Стрийм 2003 г. 2.0 бензин. Заедно с останалите консумативи, реших да си сменя и хидравличното масло, понеже забелязах, че старото е доста потъмняло и мътно. Поръчах си Равенол (прикачения файл). И тъкмо щях да го сменям, и ми казаха че трябва да си взема оригинално от представителството, иначе щели да заминат гумичките на хидравликата, и щяла да текне. Някой има ли представа, действително така ли е? Искам да го сменя, понеже старото не ми изглежда в много добро състояние. Ако някой знае нещо по въпроса, моля да сподели. Благодаря предварително!
×
×
  • Създай нов...