Jump to content

Ground

Фен
  • Мнения

    1
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от Ground

  1. Гумите са в много добро състояние DOT 22. Снимал съм само едната, но при интерес мога да снимам и останалите. Купих колата Януари месец и бяха на нея. Причината за продажба е, че винаги взимам нови гуми за нова кола. Грайфера е колкото на чисто новите, които взех. Цена 180Евро за четирите. Намират се в София 0878758685 Георги
  2. Два броя радиа с кодове. Като вземах колата радиото не работеше и от къщата поръчаха друго. Оказа се, че проблемът не е в радиото, а в кабела Сега съм с Андроид... Изпращам с Еконт или Спиди за ваша сметка.
×
×
  • Създай нов...