Гумите са в много добро състояние DOT 22.
Снимал съм само едната, но при интерес мога да снимам и останалите.
Купих колата Януари месец и бяха на нея.
Причината за продажба е, че винаги взимам нови гуми за нова кола.
Грайфера е колкото на чисто новите, които взех.
Цена 180Евро за четирите.
Намират се в София
0878758685 Георги