-
Мнения
7 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от bankow
-
колега, тази седмица не можах да дойда , но другата би трябвало да съм там защото съм на шприц, че кърпих ръждичките. До няколко дни боядисвам и другия вторник живот и здраве съм там Поздрави !
-
Уважаеми колеги. Имам 2 въпроса към вас: 1- къде се намира въпросното "заведение на Жоро" 2- възможно ли е да се сдобием със стикери на клуба ? Благодаря предварително !
-
Здравейте колеги. Не съм писал скоро защото не бях влизал в форума от доста време. От последното ми влизане по колата настъпиха следните промени: 1. Подобрение в осветлението на таблото 2. Боядисване на джантите черни + червен кант 3. Поставяне на лупи в рефлекторните фарове 4. Сложих и музика но това не е от значение Ето ви снимки как изглежда колата в момента. Малко е мръсна но ще ме прощавате
-
И така колеги, преди 10 дни си взех Хонда Сивик 1.4 бензин-газ с леки забележчици. Колата е много икономична, върви прилично и за сега съм много доволен. Ето снимки от колата в състоянието в което я купих. След това си взех джанти 15', имаше леко отлепено от тапицерията на задна дясна врата и оправих и нея, смених говорителите, че бяха съсипани и грачеха. Ето снимки на колата с джантите. Следва пребоядисване на колата, боядисване на броните в цвят, може би боядисване и на джантите, затъмняване на стъклата и други дреболии Това е за сега
-
От няколко дни и аз съм собственик на Honda Civic 1.4 is ) По колата предстоят доста промени, които ще отбележа във форума
