Jump to content

kytila

Фен
  • Мнения

    637
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от kytila

  1. На нациналната 2009 в Велико Търново раздадоха карти тъй като бяха спонсори на срещата (ако не се лъжа ама карта имам )
  2. Радвам се че ви е харесало . Дидко, след малко почвам да качвам компроматите
  3. Товаря, паля , гася и тръгвам .АЙДЕЕЕЕ :)
  4. За присъстващите за първи път давам GPS координати:N 41° 56.585E0 24° 08.855 и телефон за връзка: 0885452525 Желязко
  5. Преди малко в плд на паркинга на кауфланд жената е засякла прелюд 4 с номер "Р 3963 РВ" . Поздрави на колегата
  6. 1 Ще заредим лед2. Ще купя дървени въглища3. Марто кво е тва ф
  7. за колко човека и колко вечери ?
  8. Прекъснат кабел , електрически товарен сензор или компа.
  9. Айде не остана. Въпреки, че сме толкова малко, успяхме да издействаме механата само за нас . Това горе е последната версия на стаите .
  10. Да не е : P1298 - Electrical load sensor - voltage high.вероятни причини: wiring open circuit, electrical load sensor, ECM ?
  11. Поради слабия интерес и отказването на Ниа и Иво,се освобождава още една вила. И понеже на 15 потвърдих и дадох капаро за 4 вили, ще изчакам до 18 дали има някой желаещ и ще видя как ще се измъкна от това положение.Поздрави на всички
  12. Мога да помогна с бекъп вариант на усилвател : ЕТО ГО . Не съм сигурен обаче дали ще захрани въпросните колони. От към реквизит имам останала една китка от миналия сенатор . За ЕдЕнЕ и пиЙене ако искате вариант да се разберем по вили като миналата година.Купоня иде с пълна сила !!!
  13. Както виждате по горе, вече има само 1 свободна стая и леко разместване . При въпроси съм на разположение
  14. Да повдигна малко темата
  15. Леко разместване, един записал се и един отказал се.
  16. Получаваш я Айде не останаха
  17. Frisko добавен . Сметката е вярна.
  18. Положението дотук е следното.Тези, които са платили, са отбелязани. Само да кажа че краен срок за записване и плащане е 15 март.Това е от мене засега. ;) И един поздрав за всички : http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ebCvQHXQs0Q
  19. И така моми и момци,както разбирате от заглавието, става въпрос за поредния метъл купон на Сенатора.Условията повечето ги знаят, а който не ЦЪК .Нощувката за петък и събота е 35 лв на човек, а само за събота 20 лв . Датите са 25 и 26 март. Пускам темата за да има време да се организираме. Хижата е запазена засега само за нас. Реда на заемане на стаите става по реда на записване . Пари може да пращате на : IBAN : BG82TTBB94001510011975 Експрес Банк Титулят на сметката: Стойна Донева Донева Засега положението е следното: :dry: Дерзайте
  20. kytila

    Counter Strike

    А така ся хубава работа хакове С тия помощни средства играчи не се допускат
  21. kytila

    Counter Strike

    Dzenky, нямаш бан вече. Колегата Ланкастър ще бъде порицан . От понеделник съм в Плд и мога да пусна сървъра и да ви предам 2-3 урока слабаци .П.С Сега вече крада нет от комшията
  22. Гответе са за проверка тая седмица .Когато кажете
×
×
  • Създай нов...