Забравена парола?
Темата: За 6-генерация
Преди 25 минути
Темата: Има ли някой с VTEC 3.5 на газ?
Темата: Въпрос за тампон на двигател - Акорд 7 2004 CN1
Темата: Най-накрая намерих моята "Хонда" - 2.2 дизелче
Темата: Смяна на крушки на VSA бутона на CRV III
Темата: 7-gen LED крушки - стопове, мигачи и тн.
Темата: Избор на нова кола?
Темата: Масло за скоростната кутия
Темата: Седмична среща - София
Темата: Продавам 4 бр. гуми BF GOODRICH Profiler 2 205/55/R15 88V
Темата: Горни седла на предни пружини - ориентация
Темата: продавам ъпгреид за б18ц4
Темата: Акорд 7-ген - общи дискусии
Темата: Сгоних се най-накрая
Форума: За форума: Новини, мнения, препоръки
Темата: Капачки за фарове Accord coupe
Темата: Ръчна Скоростна Кутия за J30A1
Темата: FAQ-3:Двигателни масла-обсъждане 3, част Трета
Темата: Видео
Темата: На каква музика ви харесва да гоните Хондата?
Темата: 2-ри кръг "Тайм Атак" и "Дрифт Шоу"
Темата: СПОРТНО гърне YED
Темата: "1984" = 2010 - това е проблемът
Темата: Ecu P13 H22a Jdm на пазара
Темата: здравеите колеги за много години