Jump to content
shofjora

Проблем с аудио системата на Хонда Джаз

Recommended Posts

Здравейте колеги! Става въпрос за Хонда Джаз 1,4 -2006г. ръчка с климатроник. Понеже няма USB, а слушаме повече флашки, монтирах USB CD чейнджър за 200лв. Всичко работи нормално. Оригинално е с говорители на предните врати, но не свири много силно и реших да монтирам и на задните че има изводи. Купих от друга Джазка от задните врати  говорителите (оригинални) и ги монтирах. Стана по-зле.При усилване още на 30 започва да прекъсва (сече) звука. За сега със сигурност ще откача пак задните. Дайте съвет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усилване на захранващите кабели на плейъра. Тънки са като на всяка Хонда, а вграденото оригинално стъпалце вътре не е никак зле междо другото и не е по-лошо от всеки плеър за вторично вграждане. Няма как да нямаш изкривявания на звука в един момент, но с кабели можеш осезаемо да го подобриш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или ако беше се поровил малко и беше прочел тази тема, http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=82326&hl= щеше да спестиш 200лв за този псевдо чейнджър със съмнително качество и щеше да се радваш на супер звук от AUX иазточник за 1,50лв. Аз лично от разни прехвалени х-car link, yatour, и тем подобни съм супер разочарован, едни и същи мп3ки звучат доста добре от телефон среден клас включен в аух входа, и доста посредствено да не кажа ужасно пуснати през подобен тип "чейнджъри"

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Благодаря за съветите. Тази тема съм я прочел но не знам как да включа флашка, защото 95% слушам нея. За момента проблем  май ще се окаже акумулатора, защото в началото сечеше на 30 от максималните 40, после на 20 после на 10 и накрая угасна. Реших да запаля колата и.......няма никой, а си палеше до последно. В момента  зареждам АБ и да видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приве и от мене!

Имам проблем със свалянето на задната кора. Намерих схема за демонтаж но ме е страх да напъна. отзад съм с дръжка за стъклото за която на схемата е дадено че трябва да махна някакъв щифт но не го виждам и до там пълна греда...моля за малко жокери при махането на кората...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...