Jump to content
IFFF

Сивик 8 има ли фабрична аларма

Recommended Posts

Здравйте колеги. Въпросът ми е има ли фабрична аларма сивик8 генерация. Този които купихме наскоро на една приятелка няма аларма или тя просто не работи. От сервиза ми казаха, че единственият начин да разбереме какво става е закачане на компютъра. Но проблема е, че колата е в Русе. Само за едното закачане тигел до Варна не си струва. Въпросът ми е има ли фабрично аларма тази кола. Има ли нещо което мога аз да проверя или направя за опит да заработи без закачането на диагностика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш прозореца, излизаш, заключваш колата с дистанционното.През отворения прозорец отключваш вратата, и я отваряш.Ако не се разпищи, имаш проблем със заводската аларма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото става като я заключи с дистанционното и отключи само с ключаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото става като я заключи с дистанционното и отключи само с ключаПубликувано изображение

 

При мен така не става от ключа се деактивира алармата.Дори и като я заключа и оставя прозореца отворен за да отворя от вътре пак не става защото не мога да отключа вратата.При мен стана само като задържах бутона на вратата и включих алармата изчаках близо 30-40 секунди и тогава почна да пищи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите момчета. Девойката се обади днес и каза, че всичко е ок и алармата на колата си работи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че въпроса е заради каско маркировка. Аз спорих пет минути с "експерт" от Армеец, опита да активира алармата с отваряне на врата. Един от начините: отваряте шофьорско стъкло до край, затваряте вратата и активирате алармата; през прозореца отключвате с лоста капака на моторния отсек, реагира веднага.При заключване с дистанционно и отключване с ключ, алармата не се активира, разпознава го.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...