Jump to content
Хонда–джазз

Хонда-джазз2004газов инжекцион

Recommended Posts

здравейте :) нов съм във форума и не можах да намеря тема за газов инжекцион при този модел. Бих искал да попитам да ли някои знае можели да се постави газов инжекцион на този модел и къде, при кой, каква марка и горе долу сума. Майстори от Сливен ми казаха че не може да се монтира уредба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя майстор от Сливен че е некъдърен и не може, не значи че не може :) Има раздел алтернативни горива, влизаш там и черпиш информация на корем от извора, след като прочетеш двете основни теми с по над 10 страници и 30 процента спам, вече всичко ще ти е ясно, и ще можеш и сам да си я сложиш :) или поне ще знаеш къде да я сложиш :) Но сме купували такава джазка с ренцо ланди за едни Бургазлии, пушка е колата вече две години , едно зареждане на бутилката изкарва до смяна на маслото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави казаха ми че в Пловдив имало някакъв сервиз (beer crv) или марка газови инжекции. Чувал ли си нещо за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва сефте от теб го чувам като марка, ама нищо чудно то всеки гараж с негова марка. Тука трябва да се намеси колегата Landir и да внесе яснота по темата ти за да се успокоиш как стават нещата и кво е нужно :) ама ако не се включи понеже не влиза тука драсни му един ЛС. Хубаво беше да си пуснеш темата в раздела "алтернативни горива" до сега щеше да получиш много отговори, тук по рядко се влиза. Някои мод при добро желание може да ти я премести :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Бе.еР.Це. да си чувал :lol:Аз, като изтъкнат полиглот, и спец в спелинга, си мисля, че това е чул/недочул Хонда-Джазза :cool: Или пък този, дето му го е казал не се е доизказал ;) Те затва 'ората по нашите земи викат "Браво.Ромео.Чарли" на BRC-то, вместо beer c... :P

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, чул съм ама няма при кои да го пратя, е тва е проблема :) Да се огледа в сличен или района кои монтира БРЦ и наи важното как монтира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...