Jump to content
Guest necentrovaniq

Поредното безумие

Recommended Posts

Guest necentrovaniq

Колеги,да ви се похваля какво ми се случи днес.Излизам с англишманката от една бензиностанция и то културно си спирам на знака"стоп" :D По пътя един колоездач ме вижда и скача на спирачката на колелото,а колата е на 50см от жълтата линия:punk: Скачайки колоездача на спирачката губи контрол и катастрофира в задната ми броня :punk: ,чупейки окончателно накрайника на газовата и надирайки единствената ми страна на бронята,която е читава :angry: Викам ченгетата,които след 1 час писане ми съставят протокол,че съм потърпевш в ПТП,който утре ще го постна ,че ми е в колата.Колоездача е пиян еврором с 2,06 алкохол в кръвта :o Нямам каско и от гражданската отговорност след разговор с управителя ми заявяват,че могат сам един безплатен протокол да ми издадът със снимки с който вече и този от кат мога да заведа дело.Цялата история идва от там,че велосипедиста не е длъжен да има ГО и прехваления ни гаранционен фонд няма да приеме щетата :angry: Бати държавата и чудуто.Пуснах до господарите един сигнал,утре пак ще звъня.Излиза,че единственото нещо,след като съм дал пари за нов накрайник на газовата и съм счупил 4 часа с глупости е да пия една вода да си го вода евророма да си го поливам с горещо олио някаде:punk: Баси и държавата :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Оказа се че колелото е без спирачки и той си ползва чехъла за целта:punk:!п.п.Темата е абссолютно сериозна:music:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за пореден път се убеждавам,че сме най абсурдната държава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се учудвай колега това е България и за тука е това е нещо нормално,моят случай е малко по различен,но карам си с 50 в града и изведнъж колата потъва в един кратер който до сега ми легна около 500лв и какво ще ми кажат в общината пич това е несъобразена скорост с пътната настилка и съм шах, никога няма да се оправим в тази държава,ти поне дано се оправиш и да земеш някъв лев,но честно казано малко ме съмнява,ще следя темата колега успех.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

а лев надал.Просто таксите по делото не си заслужава да се занимавам за 20 кинта накрайник на газовата.Не е там въпроса-даже и не го арестуваха-много писане е и отрезвителя не работи.Дано поне по тия два члена каде има акт да го гостат,не утре да се напие пак и безнаказано да бутне човек или дете.И псуваше ченгетата да е..ба и мангала.... :lol: А тоя вика-права се че не го чувам и гледам да спирам колегата,че е заек и верно ше го бие.А после колко писане е.... Те така писаха 1 час па си представям иначе ако го беха прибрали :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен онази вечер ме спряха защото нямаше как да спра на светофар и минах. И той ми вика бързаш ли, че трябва 15 минути акт да пиша...... 20 лева и се разбрахме за 10 секунди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е май тая тема дава отговор на въпроса: Като те блъсне селянин, важи ли му гражданската? :punk: Гадно е, колега, но май резултат няма да има. Циганина и да го осъдиш, ще се окаже, че няма какво да му вземеш. Тях актове не ги плашат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много е зле ситуацията, защото освен каручки и колелета си изпонакупиха и коли вече мангали,които не могат нито да четат, нито да пишат, и става страшно.....Актове не ги плашат, тока и водата им плащаме, еееех,циганин да си днес....

Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да попитам, защо аджеба си чакал полиция?Да му беше ударил един бой, поне да ти олекне...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боят в ситуацията е най-лесния начин да се превърнеш от ищец в обвиняем. Все ще се намери някой да му подскаже, че може да те осъди, че ти си го блъснал и си избягал. Ходи доказвай тогава, "че нямаш сестра" !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...