Jump to content
manch

Поставка за чаши

Recommended Posts

Здревейте колеги, искам да споделя какво си направих за колата ако има някои мераклия за допълнителната екстра ;) Това е Item-a от ebay.co.uk на горе доло свясна цена спрямо оригиналните от JDM-ските модели. И на въпроса лесно се разглобява около скоростния лост самата "тавичка" се държи на 4 болта по два от двата края:Публикувано изображение

Пипкавата част е да съвпаднат 2 дупки на самата част с две на металните пластини:Публикувано изображение

Първо го бях сложил на дупки който съвпадат и става идеално прилепнало за конзолата, обаче стой леко на горе и няма място фактичеки да се сложи чаша за това е нужно да разпробиете допълнителни дупки на металните пластини където вие прецените за да може да слезе по-надоло: Публикувано изображение

Ето още няколко снимки да видите как стой: Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Еми това е, ако има въпроси с радост ще помагам. Поздрави и :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала !!! Веднага му намерих приложение на това :) Мерси колега и браво за изпълнението ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е, аз имам същото от 1-2 седмици в колата си. Изработката е добра, не изглежда чупливо, и най-хубавото е, че е доста евтино. На мен ми излезе около 26 лв :)

 

Ето как стои в 5-та хеч:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е от къде за 26 лева? На мен като си направя калкулация ми излиза на около 42 лева?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е около 40 лв идва до тук. Толкова ми излезе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е от къде за 26 лева? На мен като си направя калкулация ми излиза на около 42 лева?

Моя го поръчах от тук: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Console-Cup...sQ5fAccessories

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да имам от голямото барче (май така се водеше),и ако съм само с това малкото джобче (poket),ще стане ли да си сложа такова.Ако искайте ми вярвайте,ама 1 екстра страшно много и липсва на моята кола и това е точно тя.Много е гадно сутрин рано патуваш и неможеш да пиеш спокойно кафе..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да имам от голямото барче (май така се водеше),и ако съм само с това малкото джобче (poket),ще стане ли да си сложа такова.Ако искайте ми вярвайте,ама 1 екстра страшно много и липсва на моята кола и това е точно тя.Много е гадно сутрин рано патуваш и неможеш да пиеш спокойно кафе..

Еми размера е колкото на радиокасетофон...ако измислиш къде да си сложиш касетофона, можеш на негово място да монтираш cup holder-a. Май, по-удачния вариант за теб, като нямаш барче е това:http://cgi.ebay.com/Civic-Cup-Holder-Drink...=item5191af7d93има ги и по моргите :) Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това също е много хубаво,но по моргите ми искат по 90-100лв.Пък толкова пари за това няма да дам.Иначе найстина е много хубаво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да помогне за 6 ген Us coupe да си поръчам и аз

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...