Jump to content
ivomugen 無限

Кипър,Българска Хонда среща

Recommended Posts

Здравейте,колеги,днес в един магазин за тунинг аксесоари най-случайно се запознах с едно момче,което се оказа,че е собственик на сивик 4-та ген тук в Кипър и рекс в България.Освен него има и друг фен на марката,който ме откри във форума-колегата AiRC...поговорихме си колко добре би било ако се съберем по Български тук далеч от Родината и всички бяха ''ЗА'' така ми хрумна идеята.Ако някой съфорумец е тук в Кипър и иска да се срещне с нас да пише в темата,а ако не се е регистриръл да ме потърси на мобилния 00357 96 35 45 46-Иво п.п. за сега сме решили за събота и сме четирима сектанти :punk: ако има др. предложения казвайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) няма ли хонда фенове тук от около 90-100 000 българи само четирима ли краме хонди? :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) няма ли хонда фенове тук от около 90-100 000 българи само четирима ли краме хонди? :)

По-скоро само четирима четем форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) няма ли хонда фенове тук от около 90-100 000 българи само четирима ли краме хонди? ;)

По-скоро само четирима четем форума ;)
днес разбрах, че станахме с двама по-вече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина стана както каза много добресега се чуствам спокоен че мога да пиша ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи дори съм оговорил и стикери на форума :D чувам и интегра ще има ;):hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега имам предложение за събота 16:00 н мен ми е удобно по всяко време относно мястото аз имам 2 предложения:

срещу летището до Salt lakes

Публикувано изображение

там има място за сядане,но за драг желания няма отсечка.

второто е на ресторант Panorio palaz село Дромолакша там има голям паркинг на ресторанта и около 1км отсечка за отваряне на Vtec (неделя там правят гонките)....очаквам предложения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и аз знам този паркин с отсечката мисля че там е добър варянт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:) срещата мина много добре,като за първа,но решихме да го повторим по нататък.Имаше и гонки мен ме резна колегата с 4-та ген. 1.6 :o:o creative_Mst та.Дори и за моя изненада и майка с купето 5-та ген. д15б се пусна с интеграта 1.6 (и двете автоматици) и изостана само с метър два ето 2 снимки за сега утре по-вече ,че не са в мен извинявам се за качеството,но тези са от телефона ми

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

по-късно дойдоха още две коли,но беше тъмно за снимки

Редактирано от ivomugen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пичове.Изкефен съм яко и Ви се радвам страшно много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ви поздравявам, даже би било добре да дойдете с гръцките регистрации на Националната 2010 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ви поздравявам, даже би било добре да дойдете с гръцките регистрации на Националната 2010 :)

колега и на мен ми се иска,но тази година ще вземам един приятел тук на гости и няма да си идвам 2011 ЗАДЪЛЖИТЕЛНО:o на ферибота и черта за България

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да добре се получи;):D и накрая фуриата с куките

хахаха аз чак без фарове духнах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала момчета.Следя темата с итнерес и много Ви се кефя :)Тука да видите малко местни колеги:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тиа момчета са с мого кинти вътре ние треа се задоволим с наште бабички :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

важното е да е хонда! доволен съм на това,което имам а лека полека може и интегра да си взема никога не е късно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги и колежки дойде време за срещичка отново.Събота или неделя?Вие решете .Имаме и нови попълнения от околността надявам се да дойдат всички.запланувано е и едно шествие през града по плажната (Паралията) :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега срещата е за неделя 16.00 мисля ,че ще е удобно на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в неделя има хора,които ще работят и предложиха за събота 16:00 ч. в Ларнака на паркинга на периптерото (кръговото за Лимасол)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги,днес в един магазин за тунинг аксесоари най-случайно се запознах с едно момче,което се оказа,че е собственик на сивик 4-та ген тук в Кипър и рекс в България.Освен него има и друг фен на марката,който ме откри във форума-колегата AiRC...поговорихме си колко добре би било ако се съберем по Български тук далеч от Родината и всички бяха ''ЗА'' така ми хрумна идеята.Ако някой съфорумец е тук в Кипър и иска да се срещне с нас да пише в темата,а ако не се е регистриръл да ме потърси на мобилния 00357 96 35 45 46-Иво п.п. за сега сме решили за събота и сме четирима сектанти :) ако има др. предложения казвайте

Аз също съм тук в Кипър карам Б16А ЕГ9 мобилен- 00357 99 106 333 Иван

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте отново.вчера всичко започна много добре,но взеха 4е дойдоха едни БМВ-та едни опели,мотори...и т.н.от хонда среща се превърна в БГ среща ,което ме подразни,защото имаше хора дошли да защитават опели и разни такива ;) .Реших да си тръгна и доста от колегите ме последваха...

пак казвам на всички ТОВА НЕ Е БЪЛГАРСКИ СЪБОР В КИПЪР,А ХОНДА СБИРКА :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да имаше доста разбирачи :P както и да е другиа път да се надяваме да е добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне на снимките са само хондите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се подвеждайте по глупостите на някого си .Евала Ви, много Ви се възхищавам !!! :):D .Продължавайте все така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде пак на срещичка(извънредна),че единия ни фен ще забягва за България и реших да си го изпратим както трябва...та да си спомня с добро за нас.Айде,колега,стегна ли куфарите в събота 1-ви май от 16:00 ч. ще те чакаме на периптерото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мене браво за ентусиазма :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега направо ви завиждам :D В Кипър маи има повече таип р и мугени отколкото в Япония :D Продължаваите в същия дух. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В Кипър маи има повече таип р и мугени отколкото в Япония :dry:

Нали ги внасят директно от там, щот и в Кипър кравая от дясно. :lol: Там съм се нагледал на машини. Има маниаци с пари и ентусиазъм определено.Поддържайте огъня в цилиндрите! Редактирано от Тодор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте на всички аз съм от кипър туко що си направих регистррация прочетох час от темите и жидях че голяма час от българите сме големи почитатели на Хондите. аз карам хонда цивик и имам няколко приятели които също карат хонди и с удоволствие ще присъстваме на следващия хонда събор на хонда в кипар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Евала пичове!

Honda си е мания! :P

А щом са дошли и с опели и бмв-та,значи четат нашия форум! ;) Бъдещи хондаджии! ;)

Привет и на новия член на форума-gstgalin86 :cool::P

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл и от мен ще се измисли нещо тези дни за среща,че да се запознаем :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

предлагам ако сте съгласни да направим една збирка в лимасол понеже е посредата на острова и пътя ще е равен за всички

Редактирано от gstgalin86

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

предлагам ако сте съгласни да направим една збирка в лимасол понеже е посредата на острова и пътя ще е равен за всички

няма проблеми знаеш ли кое е най интересното...?все още нямаме кола от лимасол в клуба :plane: и не знаем къде мойем да се съберем за по кафенце и евентуално някоя друга гонка какво мислиш по въпроса ?п.п. а от паралимни имаме 3 коли за тях лимасол ще е далечко Редактирано от ivomugen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде дайте дата за среща мястото също е важно,защото вече има коли от почти всички краища на кипър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...