Jump to content
PiToMeN

Проблем с реотаните на задното стъкло при Jazz

Recommended Posts

Здравейте,преди месец ми удариха Jazz-а на паркинга пред блока и се наложи да се сменя задната врата със все стъкло и т.н.Уж оправиха всичко, но днес ме заваля дъжда и се оказа, че реотаните не работят. На бутона, който ги вкючва, има диод, който също не свети.Имате ли идея къде да изровя сервизна информация за бушоните на Джаз-а, тъй като след ремонта имах изгорял бушон за централното заключване и предполагам, че и този проблем може да е от там, а сервизът, в който ме пращат от автокаското е пълен с идиоти и не искам да ходя там. Или просто ми препоръчайте читав сервиз в Пловдив.пп; Колата е 2002г, 1.4Благодаря ви предварително.

Редактирано от PiToMeN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обикновено не се налага ползване на сервизна литература за смяна на бушони. махаш капачката на бушоните и се ориентираш по картинките или описанията. този бушон е в купето, мисля че е 7.5A и пише R.R. Def Rly или нещо подобно. Виж и дали е закачена буксата на багажника, защото родните "майстори" имат навика да ги забравят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се 20А бушон, който е същият като този за централното и сигурно са ми ги разменили. Вече всичко ми работи и съм много щастлив :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да казвам че няма как да е 7.5 А защото реотана ти черпи около 10А ток...но щом си си решил проблема сам...браво :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...