Jump to content
M_I_T_A_K_A

Месечна среща Русе

Recommended Posts

Отново е време да се съберем. Датата е 30.03.2008г. (неделя) мястото си е пак паркинга на тв. кула а часа 12:30. Както написах в темата за Търново, могат да заповятад гости от всички градове. Надявам се да не сме обичайните заподозрени:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок! Айде аз да съм първи. :D Като новобранец, който досега не е бил на месечна среща, заявявам че 100% съм там! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ще дойда и аз , от мен да мине. Все пак не съм присъствал на такова мероприятие от цял месец :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

охааа...........! :P ето я Русенската групичка ;) ами момчета би било хубаво да намина кам Русе,но ще видя как съм със времето и към петък ще кажа със сигорност ;) поздравленя за голямата активност във В.Търново :):D

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам, че ще се получи нещо добро, като във ВТ, аз за съжаление не мога да мърдам, че са ми свършили накладките, направо до желязо, а сега точно няма лев за нови :) Мога само да ви пожелая, приятно и безаварийно прекарване и да пуснете снимки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер за сега съм 90 % сигорен че ще доида,само 4е не съм ходил никога в русе и не знам как да стигна до кулата :) пп. Любо можеш да доидеш с мен аз съм сам за сега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

супер за сега съм 90 % сигорен че ще доида,само 4е не съм ходил никога в русе и не знам как да стигна до кулата ;) пп. Любо можеш да доидеш с мен аз съм сам за сега :P

Споко Пешо :P аз знам къде е кулата ;) много е лесно и удобно мястото ......... ;) можем да направим така....... отиваме в Русе и със тамошната групичка кам В.Търново ;) за официялната гонка която се организира всяка година пред Военното Училище ;) стига момчетата от Русе да са навият да дойдат пак до ВТ де :rolleyes::P Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само мога да ви пожелая приятно искарване.взел съм си отпуска и ще отцъствам от града след 28 чак до 5 така че пак ще ми простите отцъствието ако е възможно.весело искарване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За тези, които незнаят къде се намира мястото на срещата, може да се организира посрещане и ескорт до мястото, така че не се притеснявайте:rolleyes: Това не важи само за входа от към Велико Търново а и за клеги от други градове при евентуален интерес към нашата среща... ще ви посрещнем от където кажете:P

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и аз ще дойда ако всичко е наред с колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм ходил никога в Русе и не знам как да стигна до кулата ;)

Вие влизате от В.Търново по бул. България , след това гониш бул. Гоце Делчев и след това свиваш на дясно по ул. Ген.Кутузов и караш 400 м. Паркинга ти се пада в ляво , както и ТВ. кулаКарта за срещата в Русе - общ изгледПодробна карта за срещата в РусеКръгчето е паркинга на ТВ.кула

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Споко Пешо :D аз знам къде е кулата ;) много е лесно и удобно мястото ......... !!! можем да направим така....... отиваме в Русе и със тамошната групичка кам В.Търново !!! за официялната гонка която се организира всяка година пред Военното Училище ;) стига момчетата от Русе да са навият да дойдат пак до ВТ де :D:)

Това няма да са само гонки, пред военното, ами си е рали, което обхваща целия западен пътен възел.Иначе, tols, идеята ти е добра, но няма, как да стане, защото старта е в 10:30, а в 13:00 е награждаването.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=20691пп: Пешо, 10х за офертата, ще видя какви са плановете и може да ти се обадя. ;) Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко Пешо :) аз знам къде е кулата ;) много е лесно и удобно мястото ......... :) можем да направим така....... отиваме в Русе и със тамошната групичка кам В.Търново :) за официялната гонка която се организира всяка година пред Военното Училище ;) стига момчетата от Русе да са навият да дойдат пак до ВТ де :):P

Това няма да са само гонки, пред военното, ами си е рали, което обхваща целия западен пътен възел.Иначе, tols, идеята ти е добра, но няма, как да стане, защото старта е в 10:30, а в 13:00 е награждаването.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=20691пп: Пешо, 10х за офертата, ще видя какви са плановете и може да ти се обадя. :)
Ами супер ;) още по добре :) благодаря за инфото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оппааааааааааааааааааааа пак взе да ми става интересноооо.Хайде да видим дали този път паркинга на "Кауфланд" ще ви стигне? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна малко темата... Ще има поне двама нови с нас със морския, но се надявам и ощенякой да се излъже и да ни уважи;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_alex_

Колегии , утре ако не ми мине котка път и не ме викнат на работа и аз ще съм с вас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичове само да ви обърна внимание на нещо... тази нощ се сменя часовото време и гледайте да не се разминем с по 1 час. Срещата е в 12:30 лятно часово време. Ако някой отиде на мястото и няма никой, да звънне на 0888888943-Димитър за да ви кажем къде сме.п.п. Ако искате за по сигурно си върнете часовниците още от тази вечер преди да си легнете за да няма разминаване.

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на тази среща фотографи нямаше ли бе? Дайте да ви видим какво пиете като сте с колите :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...