Jump to content
XapBu

Civic на 1 500 000 километра

Recommended Posts

само погледнете тази американска обява - колата е на 940 000 мили или на милион и петстотин хиляди километра

човекът бил сменил 8 пъти ремъка и водната помпа и 3 пъти амбреажа но още кара с оригиналната трансмисия и двигател

колата още се движела "като нова", без течове и шумове...

:unsure:

 

http://atlanta.craigslist.org/car/408063146.html

1995 HONDA CIVIC EX COUPE - $2300

Публикувано изображение

It is about time to part with my beloved Civic which I had since 1995 and put many - I mean M A N Y M I L E S O N IT.I M E A N I T ! ! !.It is very hard to believe I know, but the odometer never failed and that's the actual miles - 930 000 ( Mostly Highway) miles ! .Yes it's true Hondas go forever ! ! !.The car is still in excellent shape - still runs like new - there are absolutely no leaks or noises of any kind - doesnt even burn oil ! The body and the interior is perfect -I never had it in accident and I still have the original floormats.The reason of the HIGH MILEAGE is because I travel for business very often from Miami to Seattle and San Francisco.If you look at the car you wouldnt believe the mileage.I have all the records for the maintenance - I VE REPLACED THE TIMING BELT&THE WATER PUMP 8 TIMES THE CLUTCH 3 TIMES BUT HAS THE ORIGINAL ENGINE AND TRANSMISSION ! ! !I SPOIL MY BABY AND CHANGE THE OIL ( CASTROL ) EVERY 2500 MILES ! ! !One of the dashboardlights doesnt work sometimes but thats the only problem.The A/C is ICE COLD and the tires are 7 months old.There is not even a scratch on the car.If you are scared of the mileage - dont look at the odometer!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това го може само и единствено Хондааааааааааааааааааа :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

лелеее те това е реклама на Хонда направо убиец :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

Не му се връзвай, тази кола е на поне 3 000 000 километра като знам как превъртат километражите... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Ама държи сносна цена :unsure::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми човека си казва, че пътува редовно от маями до сан франциско и до сиатъл, пътя до всеки от които е по 5000 кмспоред мен е по-вероятно да е истина - не ми се вярва да седне някой напред да си превърта километража за продажба - обикновено назад ги въртят :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В САЩ превъртането на километража е много сериозно престъпление, така че едва ли е пипан :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам така да стане и в бг,ама май нещо не го виждам ...иначе евалата на хондата :blink::shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не това го може само най-добрият двигател който е на ХОНДАААААА :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувствам се горд да карам Хонда !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горда съм че карам Сивик 95г. Дано и моя изкара толкос!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо изключелно...ХОНДА все пак... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз имах акорд(84 година EXR 1.8) на 1 милион 250 хиляди километра !:drunk: и си беше в движение до последно за нещастие целия изгни заради некачестверно ..... боядисванеи се наложи ...да го дадем почти за без пари :rolleyes:кутията не беше пипана по двигателя имаше сменяно .и наи якото е че вървеше доста :punk:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_ceci

Да,вече знам каква кола да си зема :punk: .Не,че нещо ама определено от както се регнах тук,хондите само ми се издигат в очите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак вземат да ме плашат вече тези нечовешки машини :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...