Jump to content
trick

Prelude

Recommended Posts

Здравейте,

 

Най-накрая си купих Прелюд Н23 '96 :cool: . Не е VTEC, ама карай Н23 също не е бавничък ;) .

Дано не се разскърца като Сивика ;). То всъщност и това беше причината да си го взема. Зверски се изнервих от скърцането на Сивика :lol: .

Съмнявам се, че ще се разскърца де, предишният ми Прелюд е '87 и не си е и помислял да скръцне :lol:

 

Ето малко и снимки :P

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Зад Прелюда е и горкичкият ми Civic, съвсем ще го изоставя сега докато се нарадвам на Прелюда.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуб Прелюд,много хубави моменти заедно :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве!П.П. Дай боже всеки му! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа ти си бил с тоя прелиуд зна4и :lol: от една седмица всяка сутрин не мога да му се нагледам като ходя да взимам буса от паркинга :cool: със здраве да си го ръ4ка6 и да не пренебрегне6 сивика сега! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Честито Емо ;) Намери си най-после

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!То и аз искам такъъъъъъв!!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл в нашия все по-голям отбор. Хората в някои страни си имат форуми на моделите, както е тръгнало, ще се съберат хора за един Прелюд форум, хахха ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийно ръчкане...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е хубаво когато човек сбъдне мечтата си,още по хубаво е когато тази мечта е хонда!Честито :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен . това е колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега!!! със здраве да я караш и само безпроблемни километри....BTW тва на снимката не е ли Люлин 10 ? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега!!! със здраве да я караш и само безпроблемни километри....BTW тва на снимката не е ли Люлин 10 ? :devil:

Да Люлин 10 е. Това отзад е моят блок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за добрите пожелания. Оценявам го! :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest trick

честито и аз преди месец и половина влязох в клуб Хонда със моя сивик 5та генерация много му се радвам но вече след това време което мина и мисля да се прехвърля на един читав Прелюд Много ми Харесват :cool:))Много Безаварийни Километри и да обръщаш Внимание На Сивик-а :cool:

Според мен няма да съжаляваш ако минеш на Прелюд. Всичко е по-добро или поне на мен повече ми харесва. Едниственото, което ми е неприятно е, че е по-лагав от Сивика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batkosio

Според мен няма да съжаляваш ако минеш на Прелюд. Всичко е по-добро или поне на мен повече ми харесва. Едниственото, което ми е неприятно е, че е по-лагав от Сивика.

зависи за кой Сивик и кой Прелюд говориш. Ела да видиш моя дали е по-лагав...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да съжаляваш ако минеш на Прелюд. Всичко е по-добро или поне на мен повече ми харесва. Едниственото, което ми е неприятно е, че е по-лагав от Сивика.

зависи за кой Сивик и кой Прелюд говориш. Ела да видиш моя дали е по-лагав...
Точно така. Зависи кой Сивик и кой Прелюд. Аз говоря за моят случай. Сивик ВТИ срещу Прелюд 2.3.А твоят Прелюд съм го карал и не е по лагав от Сивик-а ми, но не е и по бърз, общо взето същата работа е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да съжаляваш ако минеш на Прелюд. Всичко е по-добро или поне на мен повече ми харесва. Едниственото, което ми е неприятно е, че е по-лагав от Сивика.

зависи за кой Сивик и кой Прелюд говориш. Ела да видиш моя дали е по-лагав...
Точно така. Зависи кой Сивик и кой Прелюд. Аз говоря за моят случай. Сивик ВТИ срещу Прелюд 2.3.А твоят Прелюд съм го карал и не е по лагав от Сивик-а ми, но не е и по бърз, общо взето същата работа е.
Прав си, но до 400 метра, след това въртящият момент си казва думата...(сток автомобили в добро състояние)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да съжаляваш ако минеш на Прелюд. Всичко е по-добро или поне на мен повече ми харесва. Едниственото, което ми е неприятно е, че е по-лагав от Сивика.

зависи за кой Сивик и кой Прелюд говориш. Ела да видиш моя дали е по-лагав...
Точно така. Зависи кой Сивик и кой Прелюд. Аз говоря за моят случай. Сивик ВТИ срещу Прелюд 2.3.А твоят Прелюд съм го карал и не е по лагав от Сивик-а ми, но не е и по бърз, общо взето същата работа е.
Прав си, но до 400 метра, след това въртящият момент си казва думата...(сток автомобили в добро състояние)
Точно така. То на високите скорости може би и 2.3 Прелюда ще е по добре от ВТИ-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така. То на високите скорости може би и 2.3 Прелюда ще е по добре от ВТИ-то.

От към доускорение със сигурност, но и откъм стабилност, особено ако е с 4WS. Все пак са различни концепции:Сивик-градска кола, малко комфорт и малка стабилност при високи скорости.Прелюд- кола за извънградско, с невероятен комфорт и поведение на пътя при всякаква скорост.От Сивик на Прелюд минават доста хора, за обратното не съм чул още...Било то и топ версиите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest trick

Точно така. То на високите скорости може би и 2.3 Прелюда ще е по добре от ВТИ-то.

От към доускорение със сигурност, но и откъм стабилност, особено ако е с 4WS. Все пак са различни концепции:Сивик-градска кола, малко комфорт и малка стабилност при високи скорости.Прелюд- кола за извънградско, с невероятен комфорт и поведение на пътя при всякаква скорост.От Сивик на Прелюд минават доста хора, за обратното не съм чул още...Било то и топ версиите.
Аз си купих Прелюд точно заради извънградското. Със Сивик-а не ме кефат дългите пътувания, много неща му липсват. Но пък за ръчкане в градско Сивик-а доставя по-голямо удоволствие от Прелюд (в това число слагам и 2.2 Втек).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но пък за ръчкане в градско Сивик-а доставя по-голямо удоволствие от Прелюд (в това число слагам и 2.2 Втек).

Аз в града не ръчкам, и не уважавам хора, които го правят! Има си:1. Картинг писти2. Писти3. Магистрали4. Извънградски хубав път, но когато няма други коли наоколо и друг в колатаАйде със здраве и безаварийно! Редактирано от batkosio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

trick, първо честито и от мен!ОК, похвали се с прекрасният Прелюд, но не смяташ ли, че се разчатихте нещо с batkosio? :unsure: Ако ви се коментира кое върви повече , дали Прелюда, дали ВТИ-то, отворете си една тема в Хонда спорт и спорете. Но специално тази ти тема се отклонява доста вече. Втори вариант минете на л.с.Приемете го като приятелска молба!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

trick, първо честито и от мен!ОК, похвали се с прекрасният Прелюд, но не смяташ ли, че се разчатихте нещо с batkosio? :unsure: Ако ви се коментира кое върви повече , дали Прелюда, дали ВТИ-то, отворете си една тема в Хонда спорт и спорете. Но специално тази ти тема се отклонява доста вече. Втори вариант минете на л.с.Приемете го като приятелска молба!!!

Благодаря! Извинявам се за отклоняването от темата, но не аз се отклоних. Криско каза, че иска да мине от Сивик 5г на Прелюд и аз си казах мнението (може би трябваше да го игнорирам). След това Бат Косьо се разпени. Така, че не го казвай само на мен.Няма нужда да ходим в Хонда спорт, темата е приключена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, ми то се отнасяше за всики, а на теб честитих Прелюда!Благодаря за разбирането!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...