Jump to content
I_V_O

месечна среща 25март време е... ;)

Recommended Posts

айде колеги идва време пак да се видим.... часат и мястото са известни.... :D за сега сам там 100% :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да намина за 2-3 часа ако е хубаво времето :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и аз да се престраша да дойда :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето картата :cool:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hondaracing парво извини ме но пиши на КИРИЛИЦА второ срещата е от 13ч. зад булгарблод

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

hondaracing парво извини ме но пиши на КИРИЛИЦА второ срещата е от 13ч. зад булгарблод

сорка за кирилицата въобще не съобразих...иии чак софия ли каде ме качихте на черешата :cool: Редактирано от hondaracing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E как , много ясно че ще е хубаво времето :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Salamander
Отговорено (Редактирано)

И ние с TheDevilTwin сме на линия :bow:п.п : все забравам да ви питам за лепенки! :lol: ако някой разполага с такива нека ме снабди с една да си лепна и аз най накрая :thumbs:

Редактирано от Salamander

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние с TheDevilTwin сме на линия :lol:

Нали някой трябва да снима все пак :):lol: We right here!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колко часа е срещата? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние с TheDevilTwin сме на линия :lol:п.п : все забравам да ви питам за лепенки! :) ако някой разполага с такива нека ме снабди с една да си лепна и аз най накрая :lol:

Аз имам лепенки и ако сваря да дойда ще раздам, че в недел ще пътувам към София и дано стигна навреме. Лошото е, че ще съм без кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е и аз съм там :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е и аз съм там :lol:

И аз ще гледам да съм там :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без мен и кола през магистрала не може да мине ;):P Там съм! ;);):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

ми ще взема и аз да намина :P то бива ли само с 1-2двама члена да се познавам :P гледам все хубави подобрения по колите ви,ама ще ви гоня :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да не забравите че утре в 3:00ч. сутринта сменяме часовниците с 1ч напред.Да не стане обърквация някаква. :P:P:D:P:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави ма6ини,интересни хора и приятни преживявания ;) добра сре6та се полу4и ;) ето и равносметката от нея:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117596 :unsure::cool::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път и времето беше хубаво .... срещата си беше 6 точки :unsure:Само дето всички много бързо си ходите .... а накрая винаги става купон :) Жалко само ,че през повечето време бяхме "притиснати" от пингвини :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

хубави ма6ини,интересни хора и приятни преживявания ;) добра сре6та се полу4и :slap: ето и равносметката от нея:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117596 :unsure::cool::)

много хубави снимки само дето ми се зави свят докато ги разгледам бая си въртях главата ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. срещата беше супер. Пускайте видепклиповете, че да видим как Емо пада на 50 метра от една бегача с 200 пъти по-малко коне от него. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави ма6ини,интересни хора и приятни преживявания :) добра сре6та се полу4и :) ето и равносметката от нея:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117596 :hondarulez::hondarulez::hondarulez:

много хубави снимки само дето ми се зави свят докато ги разгледам бая си въртях главата :blink::lol:
да бе малко ми е странен стила на снимане 6е гледам да го изменя :D и айде 4акаме клип4ета от TheDevilTwin и останалите с готините камери не се стискайте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KYOSHO e HONDAта сред радиоуправляемите модели.За това съм се спрял на тази марка.Здрава ,непретенциозна.Не искам в никакъв случай да звучи като реклама ,но ако някой иска да има RC модел- Kyosho е марката.Емо нямаше шанс:hondarulez: 0,5 конски сили,1,670 кг,38000 оборота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука е само първото клипче. Втория път нещата бяха доста по-категорични ( за количката)Омбре беше безпощаден на старта. :hondarulez::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...