Jump to content
pesho2

Нова гарнитура за дросела за 1.4i

Recommended Posts

Потърсих в сервиза на Бултрако многократно дискутираната тук нова бленда за вдигане мощността - с номер 16176-P1J-G22, от форума съм я взел и мацето там, като вкара моя Vin, каза че тая гарнитура не била за тази кола и хората поръчвали такава за 10 лева. Като излезе каква трябва за моя Hatch, а именно : 16176 P3X G01 , тя (мацката) каза: я, вашата е 19 лева, значи е по-друга, но не знам дали ще ви стане. Гарнитурата, де.

Значи - бая объркване. И коя да слагам, че разгеле ще я карам в сервиз другата седмица? Помогнете, plz!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз преди време я взех за 6лв.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей дава ВИН-а от твоята кола - естествено,че ще ти даде друг номер - нали е 75 коня,а ти търсиш гарнитура от 90 коня.Предполагам,че мацката ти дава номера на гарнитурата,която в момента ти е на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искай ВИН-а на някой с 1.4ис, за да ти пратят правилната гарнитурка, иначе им излиза твойта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Войводо и rulemaker, ма вие сте много прави!

Айде аз не се досетих, за първи път пазарувам от там, ама тя, понеже по Vin-а ми намери тампоните и втулките за амортисьорите (свет пара, само в България струват толкова) защо не чактиса, че ми предлага вероятно моята собствена гарнитура?

В този смисъл, коя ще е тая гарнитура за да променя малко с малко мощността, please?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=8275&st=15 прегледай тази тема ,вътре има и номера на гарнитурата

Колега, точно от този форум бях направил разпечатка, там пише номера: 16176-P1J-G22, а в магазина на Бултрако ми казаха - такава няма, те поръчват една друга за 10 лева.Ще излезе голям проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Другият вариянт е да свалиш твоята и да я пилнеш ,до колкото знам става и така .А ако не ти се занимава, послушай колегите и намери друг ВИН .

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само бултрако за тази гарнитура ................ а между другото имам един колектор от д16з6 (то тук не е местото де )Но колегата AMD e прав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Намерих номера за D14A4.16176-P2A-004Информация: ЦЪК (подробно ЦЪК)Щракваш на сивик отдолу и излиза Д14А4,който е 90 коня.Дано поне тази гарнитура да имат в Бултрако.

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта я прави чикирики махна гарнитурата сложи селикон и готово засега нямам проблеми вече 5 месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изрежи си я ти(нищо сложно),защо трябва да е от купуваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при д14а8 тази пластина е 57 мм диаметара или се баркам да не отварям да видя че само там небях баркал :angel:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от скоро и аз си наумих да сменя гарнитурата на дросела за да живне хондичката малко, но моята е с двигател D14Z1 и искам да попитам има ли възможност и при мен да се получи тази интервенция и ако да от къде мога да си закупя такава ? Благодаря предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Venohard, за твоя мотор става тази интервенция. Аз съм със същият мотор и преди 6 месеца, правих интервенцията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...