Jump to content
Honda_Z

Окомплектовка халогени Акорд 7ген

Recommended Posts

След дълго търсене най-накрая се сдобих с халогени за дизелов Акорд 7ген.

 

Това, с което разполагам са двата халогена и кабел:

 

Публикувано изображение

 

Кабелът завършва с маса и две букси:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Ако съдим по окомплектовката на халогените като аксесоар, ми липсват релето (8) и лостчето за мигачите с ключа за халогените (7):

 

Публикувано изображение

 

Въпросите ми са:

- Дали само това ми липсва и дали не трябва да има някакво продължение за кабела, защото така ми се вижда къс. Реално няма да може да стигне до кутията с бушоните.

- Дали има изведено окабеляване ли, извод ли, някъде под фаровете, в който да се включи кабела?

- За какво са двете букси? За реле и захранване или?

 

Благодаря на всеки, който може да се включи с компетентен съвет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,Това е ръководство за монтаж на неоргинален кит халогени на американски Акорд:http://www.handa-accessories.com/accord/03-4drfogs.pdfБи трябвало схемата да е същата или подобна, съдейки по разположението на кутията с предпазители и релета.Единствено копчето за включването им не е на лостчето с мигачите, а на таблото до VSA, но това не е проблем, можеш да си монтираш дори ЦК ключе, ако няма друго!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Иване. Това ръководство го имам и аз. Действително е малко по-различно, но в краен случай ще си взема окабеляване от американски акорд. Като сваля бронята, ще се разбере.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка предварително окабеляване не се намери, но пичовете в сервиза си свършиха отлично работата, като си прекараха кабели сами, а аз си ги включвам от лостчето за мигачи и имам индикация за включени халогени на таблото. Случаят е приключен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...