Jump to content
borko 30

Ремонт на рейка

Recommended Posts

Поръчал съм проблемните части -слайдъра и другата щуротия за натягането ,за ремонта на електрическата кормилна рейка от щатите и ги чакам да пристигнат -някой наема ли се да я ремонтира в Добрич или Варна?Поръчал съм и гарнитура за смукателния колектор понеже и той трябва да се чисти че ми дава грешка 401 за егр историите и може наведъж да се направят процедурите в точмния сервиз!

Редактирано от borko 30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих човек в Добрич който се наема да оправи рейката,чакам само да пристигнат частите от щатите и му я карам пък ще видим какво ще направи!Според него трябвало не знам си кво да се стругова и това онова друго за да не хлопа пущината и нямало да стане само със смяна на слайдера и другата щуротия !Ако стане като нова както обещава ще ви пиша координатите му!Най-сетне някой да се престраши да бута хондата в Добрич :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се стругова ?!? Борко , не е Лада това , не знам.Не че си имам идея как се рециклира рейка ( макар да сме разглобявали с 1 колега и то на Хонда ) но не виждам какво трябва да се минава на струг.Да не стане така да му занесеш ОЕМ части и после да ти текне и да не може и да се оправи.Внимавай къде си правиш ремонтите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама тя моята рейка е електрическа,не хидравлична с масло и няма как да протече.И все пак дали може да прецака нещо :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...