Jump to content
robaina

Човекът моли за помощ.

Recommended Posts

Човекът моли за помощ. Съвсем е извън телефоните но ако имате възможност съдействайте за откриването на тоя изрод (обръщението е към Пловдивчани). http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=111...asc&start=0 P.S.- Моля Модераторите да направят тази тема важна. Все пак за човешки живот иде реч. И да не дава Господ на никого да се случва това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: на скоро имаше такъв случай в моя квартал. не успяха да открият извършителя ... дано тая практика не се повтори и в тоя случай. струва ми се че ще е добре нещо ако може да се направи по телевизията или по радиото, защото не всеки ползва интернет. дано да го намериш и да си получи заслуженото. макар че и той сигурно не е искал така да стане, ама какво да се прави. трябва да си понесе последствията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас от такива смотряци страдат много невинни хорица :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да го намерят, това няма да помогне на жената да се възстанови по бързо. Трябва да се кара по бавно и със допустима скорост. така биха намалели такива случаи. Дано жената се оправи, пък другото...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо , :o дано жената по скоро да се оправимежду другото има много шофиори който пресичат/трагват на червено . Мен един ме нацова щото щеше да ме бласне а аз не бях виновен . Тоя беще дал мигач че ще свива на ляво и аз се оглеждам от доло не идва кола и си вървя с мисълта че ще си завива и хоп едни спирачки пред мен и почва "тапак , майкати да ... " Сори за Офа :(

Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Хора,дано майката на колегата се оправи.Господ-здраве да и дава.Иначе не мога да помогна,не живея в близост до квартала.Хората,които живеят в Тракия може и да чуят нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...